Технології

У Японії з’являться фітнес-трекери для корів

Представники японської IT-компанії Fujitsu здивували своїх клієнтів новим винаходом. Розробники створили фітнес-трекер для корів, що дозволяє визначити швидкість ходьби тварини. Експерти відзначають, що, якщо корова готова до осіменіння, то її кроки частішають. Незвичайний девайс представлений в рамках MWC 2016.

Японські розробники представили новий варіант натільної електроніки. Тепер у світі з’явився фітнес-трекер для корів, який з точністю може встановити швидкість ходьби тварини. Вчені встановили, що, якщо корова готова до осіменіння, то її швидкість ходьби збільшується в шість разів. Ще однією важливою задачею унікального ґаджета є передача даних в хмаринку Microsoft Azure, а потім і на комп’ютер фермера. На даний момент заявлено, фітнес-трекер для корів буде доступний жителям Японії і Європи, а пізніше може з’явитися і в Сполучених Штатах.

Розробники впевнені, що унікальний прилад стане важливим пристроєм в роботі фермерів, оскільки всі тварини будуть перебувати під ретельним контролем.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button