Головна / Авто / Porsche закінчить війну кінських сил

Porsche закінчить війну кінських сил

Керівник Porsche High Performance Cars Андреас Пренінгер не бачить сенсу в нескінченному нарощуванні потужностей спорткарів. У бесіді з журналом carmagazine.co.uk він повідомив, що не збирається в кожному наступному поколінні додавати автомобілям по 50 к. с., але воліє замість цього працювати над зниженням їх маси.

7db0805f4cd3366e133826a636b7e41e

«На мій смак 500 к. с. достатньо, тому що 700-800 к. с. зажадають більш потужних гальм, більш міцної підвіски і в підсумку машина буде ставати все важче і важче», – заявив Пренінгер.

500-сильним як раз є новий Porsche 911 GT3 RS, який дебютував навесні в Женеві. Зараз він пропонується тільки з роботом PDK, але в майбутньому може отримати і механіку.

Роблячи ставку на збільшення співвідношення потужності до маси, Андреас Пренінгер, тим не менш, не збирається знижувати вже задану планку «коням», оскільки такий підхід може не знайти розуміння у покупців. Нагадаємо, раніше бос спортивного підрозділу Porsche пообіцяв, що всі GT і RS моделі залишаться атмосферними, тоді як молодші Carrera і Carrera S після рестайлінгу перейдуть на турбодвигуни.

Натхнення: http://cartimes.ru

 
comments powered by HyperComments