Всесвіт

Планета «Нібіру» зіткнеться із Землею в грудня 2015 року

У 1979 році зонд NASA виявив таємничу «додаткову» планету в нашій сонячній системі, яка, імовірно, зіткнеться із Землею і вб’є нас усіх всього через вісім тижнів,  повідомляє Metro.

Таємнича планета Нібіру, яку ніхто не бачив, але опис якої зустрічається у великій кількості стародавніх текстів – в оповідях Майя, Ведах, в релігійних текстах стародавніх шумерів та ін. – знову загрожує Землі.

Зіткнення Нібіру із Землею має відбутися в грудні, але точна дата поки невідома. У цьому впевнені послідовники конспірологічної теорії про існування загадкової планети – батьківщини інопланетян-рептилоїдів, прибулих на Землю і стали її таємними правителями.

Відомо, що, згідно з давнім шумерським переказами, планета Нібіру – посланник богів. Вона рухається в сонячній системі по витягнутій орбіті з періодом проходження навколо сонця, що складає 3600 років. Дана планета населена і населена божествами, яких стародавні шумери називали анунака. А щоразу, пролітаючи біля горизонту нашої планети, її жителі приземлялися для контакту з людьми. Символіка мандрівної 12-ї планети має форму крилатого диска і зустрічається в міфології багатьох стародавніх народів (Грецький міф про Фаетона сина бога Сонця Фаетона).

20-10-15-foto-600x450-1

На знімках Нібіру виглядає як друге Сонце, яке знаходиться поруч з нашим світилом.

Нібіру, за даними ще вавилонських астрономів, з’являється в нашій сонячній системі раз в 12000 років, так як її орбіта щодо нашого Сонця дуже велика. З появою Нібіру в нашій системі та проходженням її повз нашої Землі майя і пов’язували кінець світу, який повинен відбутися тоді, коли орбіта Нібіру буде проходити близько до орбіти Землі.

Апокаліпсис, який, на думку сучасних учених, був призначений майя на грудень 2012 року, так і не трапився. Після того як 2013 благополучно настав, фахівці NASA організували цілу серію публікацій для того, щоб розвінчати міф про Нібіру.

20-10-15-foto-600x524-2

Вони згадували, що зіткнення з Нібіру в 2003 році пророкувала болгарська ясновидиця Ванга. Але, коли зіткнення з «блукаючою, яка несе руйнування» планетою, як називала її пророчиця, не відбулося, всі про Нібіру забули.

Тепер же астрономи космічного агентства знову закликають не звертати уваги на інформацію, що поширюється в соцмережах про те, що новий кінець світу від зіткнення з Нібіру призначений на грудень цього року.

Як повідомляють астрономи, якби така планета існувала, то внаслідок більшої в порівнянні з Землею маси в момент проходження Нібіру по нашій Сонячній системі могли б статися катаклізми планетарного масштабу. Проте, вчені переконані, що планета – це міф давніх астрономів.

Якщо планета анунаків дійсно існує і має, як зазначено в шумерських текстах, чималі розміри і масу, вона і зараз повинна надавати гравітаційний вплив на зовнішні планети і комети, коли ті опиняються в тому ж просторовому секторі, що й вона. Тому, як заявляють фахівці NASA, її наближення до Землі не залишиться непоміченим.

20-10-15-foto-600x372-3

У свою чергу британський автор, дослідник і консультант з питань НЛО впевнений, що планета, концепція існування якої була наріжним каменем для древніх цивілізацій, – це не вигадка. За його словами, Нібіру існує за межами Нептуна і відвідує нашу частину Сонячної системи кожні 3600 років.

Він стверджує, що Нібіру колись зіткнулася з планетою під назвою Тіамат, розташованої між орбітами Марса і Юпітера. Результатом зіткнення планет стало створення поясу астероїдів і планети Земля.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button