Поради

Плюси навчання в Польщі

Зараз, в 2019 році, багато хто не задоволений освітою в Україні. І тому, більшість українських абітурієнтів обирають навчання за кордоном, а саме – в Польщі. – чудова альтернатива для українців, які хочуть отримати знання, практику та європейський диплом.

Чому саме Польщу обрали більшість Українців?

  1. Польща – це близько. Завдяки стрімкому розвитку транспортних шляхів, туди і назад їздять не тільки автобуси і машини. Швидко можна дістатися поїздом або літаком за нормальну ціну.
  2. Ціни на освіту і життя загалом значно нижче, ніж в інших країнах Європи. А завдяки відсутності хабарів і різних “пожертвувань” – іноді нижче, ніж в Україні.
  3. Для вступу до університетів Польщі не потрібно здавати ЗНО.
  4. З Польщі можна поїхати вчиться по обміну в інші країни. При чому поїхати можна не тільки в Європу.
  5. Навчання в Польщі направлено на розвиток професійних якостей.

Навчання в Польщі допомагає швидше стати дорослим і зрозуміти, чого ж ти хочеш від цього життя. Освіту поділено на кілька етапів, які допомагають студентам подолати шлях від недосвідченого абітурієнта до фахівця.

Життя в польських містах

Проживання, робота і розваги в Польщі також доступні для українців. Можна знайти все на будь-який гаманець і смак.

Житло

Кожен університет виділяє місця в гуртожитку для своїх студентів. Місця потрібно бронювати заздалегідь, так як на початку навчального року їх просто вже може не бути. Ціна залежить від типу гуртожитку, його місця розташування, кількості людей і виду зручностей в кімнаті. Ціна на оренду квартири іноді не відрізняється від ціни на гуртожиток, якщо ви, припустимо, знімаєте її на кілька людей, в спальному районі. Якщо ж ви хочете знімати квартиру парою, або на одного, то ціна буде вище. Плюс розмір виплат залежить від самих господарів, від розміру квартири, від типу ремонту і т.д.

Харчування

Ціни в магазинах на продукти такі ж, як і в Україні. Але якість і вибір продуктів значно вище. Також в містах є безліч маленьких і великих ринків, на яких можна купити все – від одягу до їжі.

Розваги та інше

У містах Польщі велика кількість різних розважальних центрів, пабів, музеїв та іншого. Так як Польща є часто відвідуваною туристами країною, тут багато чого цікавого. Коли ви будете жити в якомусь польському місті, то зрозумієте, що навіть за 5 років можна не знати всього. Постійно відбуваються різноманітні виставки і фестивалі. На польських аренах дуже часто виступають зірки світового масштабу. У Польщі неможливо нудьгувати.

Приймальна комісія польських ВНЗ в Україні

І якщо ви вже вирішили їхати вчитися до Польщі, то мудрим рішенням буде – звернутися до UP-STUDY. Це компанія, яка займається вступом українців до польських ВНЗ. UP-STUDY – це приймальна комісія, яка знаходиться в Україні і гарантує першочерговий вступ.

Компанія постійно розігрує гранти, влаштовує приємні акції. Вступити до Польщі за українськими цінами? Легко! Звертайся до UP-STUDY!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button