Земля

Почалося виверження вулкана Клівленд на Алясці

На вулкані Клівленд продовжується активізація і 25 червня 2018 року на супутникових даних спостерігався потік лави близько 80 метрів в діаметрі, який стікає з вершини кратера.

Викид пари спостерігався на супутникових даних в 0:48 UTC, 26 червня 2018 року, що може бути пов’язано з виходом лави в кратері.

За минулий день на супутникових знімках інформація не оновлювалася. AVO відчуває проблеми з передачею даних від вулкана, а сейсмічні дані та інфразвукові дані тимчасово недоступні.

Наявність потоку лави над активним вентиляційним отвором в кратері збільшує ймовірність вибуху в найближчі дні до декількох тижнів, і, таким чином, сьогодні AVO підвищило рівень авіаційного кольору і рівень попередження вулкана до ORANGE / WATCH.

Клівлендський вулкан контролюється тільки двома сейсмічними станціями, що обмежує здатність AVO виявляти дострокові зміни, які можуть привести до вибухового виверження. Швидке виявлення виверження попелу може бути можливе з використанням комбінації сейсмічних, інфразвукових і супутникових даних.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button