Земля

У Мічигані комар вбив 64-річного чоловіка

У штаті Мічиган (США) відбулося вже кілька смертей після укусів комарів. Fox News, зокрема, повідомляє про те, що всього за 9 днів пішов з життя місцевий житель — 64-річний Грегг Макчесні.

Його брат-фермер розповів, що Грегг допомагав йому з дрібним ремонтом, був здоровий і веселий, а після укусу комара у нього стався напад. Чоловіка доставили в лікарню, але врятувати його лікарі не змогли – через 9 днів Макчесні помер.

Виявилося, що причина – у вірусі східного енцефаліту коней, переносниками якої є комарі. Від неї страждають не тільки люди, але і тварини. В деяких випадках можливий і летальний результат.

Міністерство охорони здоров’я і соціальних служб штату Мічиган у своєму “Фейсбуці” закликає жителів захищатися від комарів, оскільки в штаті вже були зафіксовані кілька випадків зараження людей цим вірусом, з яких два – зі смертельним наслідком.

При цьому місцеві журналісти пишуть, що летальний результат був у трьох випадках.

Відзначається, що даний вірус зустрічається досить рідко, а найбільшу небезпеку він становить для дітей до 15 років і людей старше 50-ти.

У людей, заражених ним, з’являється раптовий жар, озноб, болі в суглобах, головні болі, які особливо важких випадках у результаті призводять до запалення мозку, паралічу, коми або смерті.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button