Відео

Подивіться на літаки, оснащені технологіями майбутнього (відео)

Нові концепції літаків - частина ініціативи компанії Embraer по безвуглецевій авіаційній галузі до 2050 року.

Минулого тижня бразильська аерокосмічна компанія Embraer продемонструвала нові концепції літаків, які допоможуть скоротити викиди вуглецю. Оснащені технологіями майбутнього, вони адаптують авіаційну галузь до “нуля-2050”, пояснили в прес-службі компанії. Йдеться про план з досягнення вуглецевої нейтральності до 2050 року.

Раніше Embraer детально вивчила чотири нові концепції літаків, оснащених передовими технологіями і поновлюваними джерелами енергії. Зараз компанія зосередилася на двох концепціях.

Одна з них називається Energia Hybrid, є дві моделі — на 19 і 30 місць. Літак оснащений паралельною гібридно-електричною силовою установкою. Технології для цієї концепції будуть готові до 2035 року.

Друга концепція – паливний елемент Energia H2 розрахований на 30 місць. Модель буде використовувати водневу електричну силову установку і електричні двигуни, встановлені ззаду. Технології для літака будуть готові до 2035 року.

Обидві концепції літаків і технології оцінюються на технічну і комерційну життєздатність.

Минулого тижня компанія транслювала відео в прямому ефірі на своєму каналі YouTube (вище), детально описуючи свої плани Energia і показуючи 360-градусний огляд двох концепцій, на яких зосереджена Embraer, — Energia H2 Fuel Cell і Energia Hybrid Electric.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button