Головна / Фото / Понад сто дерев у штаті Вашингтон повалено загадковою силою

Понад сто дерев у штаті Вашингтон повалено загадковою силою

У національному парку штату Вашингтон загадкова сила повалила понад сто великих і міцних дерев. Багато дерева не просто повалено, а з неймовірною силою зламані як сірники. Єдине відповідне наукове пояснення припускає участь дуже потужного вітру, але метеорологи кажуть, що нічого подібного в даній області в той день не спостерігалося.

Про подію, наслідки якої помітили рано вранці 27 січня 2018 року, повідомляє Seattle Post-Intelligencer. Постраждали дерева з парку Olympic National Park в районі біля північного берега озера Квінолт.

Інцидент називають загадковим, так як за даними метеорологів в цей день не було ніяких шквалистих вітрів у цій області, а стояла нормальна погода.

Свыше ста деревьев в штате Вашингтон повалены загадочной силой

Жоден з метеорологічних пристроїв також не записав вітрові аномалії. Була висунута теоретично можлива версія про випадкові «мікропориви» вітру, проте представник Національної метеорологічної служби відкинув цю версію, адже щоб повалити понад 100 міцних дерев вітер повинен був дути зі швидкістю 70-80 миль в годину (112-128 км на годину). Дана швидкість — це швидкість вітру при сильному урагані і таке неможливо не помітити.

Крім того в даній місцевості не було ніяких умов для створення такого «мікропориву». В цей день в деяких місцях штату були відзначені області з пониженим тиском в атмосфері і зі значною вітряністю. Але в парку такого не відзначалося.

Так що загадка повалених дерев в Олімпійському національному парку штату Вашингтон поки так і залишається загадкою.