Екологія

Поновлювані джерела вперше забезпечили 100% попиту на електроенергію в Греції

Протягом п’яти годин на поновлювані джерела припадало 100 відсотків поставок електроенергії в Греції, досягнувши рекордного рівня в 3106 мегават-годин.

Аналітики компанії Green Tank назвали це рекордом і висловили оптимізм щодо переходу країни на чисту енергію. У доступному для огляду майбутньому це дозволить Греції повністю відмовитися від викопного палива і дати країні енергетичну незалежність від поставок зрідженого газу і вугілля.

“Європейські країни, такі як Греція, швидко переходять від викопного палива до дешевої відновлюваної електроенергії. Віха, досягнута Грецією, демонструє, що електроенергетична мережа з переважанням поновлюваних джерел енергії вже не за горами», — зазначила Елізабет Кремона, аналітик енергетичного аналітичного центру Ember.

Греція прагне подвоїти свої потужності з виробництва ВДЕ, щоб до 2030 року на їх частку припадало не менше 70 відсотків її енергетичного балансу. Щоб допомогти в досягненні цієї мети, уряд країни планує залучити близько 30 мільярдів євро з європейських фондів і приватних інвестицій для модернізації електромереж.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button