Ґаджети

Порівняння китайських смартфонів Meizu MX4 і Xiaomi Mi4

Китайські смартфони завойовують ринок завдяки своєю недорогою ціною і високими характеристиками продуктивності. Але в цій боротьбі вони є конкурентами не тільки відомим світовим брендам, а й самим собі. І цікаво дізнатися, чим відрізняються один від одного їх флагмани в своєму ціновому діапазоні, такі як телефон Xiaomi Mi4 і Meizu MX4. Для цього ми підготували короткий порівняльний огляд за основними параметрами, окрім того варто почитати отзыв на Xiaomi Mi4c, щоб скласти повну картину про смартфони.

21-04-16-foto-600x326-1

Порівняння технічних параметрів Meizu MX4 і Xiaomi Mi4

Якщо покласти дві таблиці з характеристиками перед собою і побіжно їх переглянути, перше, що впадає у вічі, це підтримка Meizu стандарту 4G LTE. На відміну від нього, конкурент таким похвалитися не може. Так, в наших умовах це не грає ролі, зважаючи на відсутність в Україні відповідного покриття, але під час подорожей по світу це може дуже стати в нагоді.

Дивимося далі і бачимо, що мобільний телефон Meizu MX4 оснащений тільки двома гігабайтами оперативної пам’яті проти трьох у Mi4. Для вирішення питання багатозадачності це може зіграти свою роль. А ось по процесору ситуація навпаки. У MX4 вісім ядер, а у Mi4 всього чотири.

А на камерах давайте зупинимося докладніше. Хоч MX4 і має основну камеру з матрицею в 21 мегапікселів, але, по-перше, у фронтальній їх всього два, а по-друге, якість софта для обробки зображень у китайських телефонів залишає бажати кращого. Тому збільшення кількості пікселів неминуче призведе до дуже сильних спотворень в умовах поганої освітленості. Та й селфі на два мегапікселя – це вже пройдений етап. Тому в даному випадку мобільні телефони Xaomi Mi4 з їх 13 Мп на основний і 8 Мп на фронтальній камерах будуть виглядати набагато краще.

Що стосується інших технічних моментів, то в них особливої переваги жоден з цих телефонів не отримує.

21-04-16-foto-600x337-2

Продуктивність Meizu MX4 і Xiaomi Mi4

З приводу даного критерію можна сказати так: обидва смартфона досить потужні і переживати з цього приводу не варто. На них запускається все, навіть найважчі ігри, встановлені на максимальних налаштуваннях.

А при звичайному щоденному користуванні можна відзначити деякі баги, які видає китайський телефон Meizu MX4. Вірніше, його інтерфейс. То почне трохи пригальмовувати при прокручуванні списків, іноді під час перегляду сторінок, а то і зовсім трохи підвисне якийсь невеличкий додаток. Закономірності в цьому немає ніякої, лаги можуть з’являтися раптово, а потім на цьому ж самому місці все буде в порядку.

Одна з можливих причин – поганий розподіл ресурсів телефону між завданнями. Можливо, ця проблема буде вирішена після оновлення програмного забезпечення, але поки це мінус.

А ось Xiaomi Mi4 показує дуже високий рівень внутрішнього вирішення завдань. Він дуже швидкий, найімовірніше, за рахунок оперативної пам’яті в 3 гігабайти. Лаги відсутні, інтерфейс змінюється плавно, без ривків або затримок. Загалом, робота з ним залишає найприємніші враження.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button