Технології

Вчені назвали ще одну відмінність лівшів від правшів

В сучасному світі вже далеко не вважається дивним той факт, що деякі люди активніше використовують саме ліву руку, а не праву, як більшість. Вчені відзначили, що це не єдина відмінність між такими людьми.

Американським науковим фахівцям з університету Чикаго вдалося виявити суттєві відмінності між правою так і лівою рукою. Ці люди відрізняються не тільки «активною рукою», але і сприйняттям світу в цілому.

Так, наприклад, правша частіше буде брати частування, що стоїть від нього саме з правого боку, лівша – навпаки. Якщо при влаштуванні на роботу начальник, який проводить співбесіду і вибір кандидатури на вакантне місце правша, то варто перебувати саме з правого боку від нього, оскільки саме людині праворуч він віддасть більшу перевагу.

Фахівці пояснили, що ці особливості обумовлені більш активним розвитком різних півкуль мозку у таких людей. Дане відкриття дозволить медикам краще справлятися з психічними розладами у правші або лівші, знаючи їх особливості і стимулюючи потрібну частину головного мозку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button