Головна / Ґаджети / Майбутнє смартфонів: п’ять великих питань

Майбутнє смартфонів: п’ять великих питань

На наступному тижні в Барселоні стартує MWC. Виробників смартфонів цікавить кілька питань, відповіді на які можуть з’явитися вже після заходу.

Зіркою конференції стане Samsung Galaxy S9, який буде представлений незадовго до відкриття MWC. Крім того, учасники конгресу планують обговорити кілька важливих тем.

1. Чи зможуть розумні колонки відвернути увагу від смартфонів? Найближчим часом немає, але в довгостроковій перспективі цілком можливо: нові платформи цікавлять виробників все більше.

2. Чи справді за AR і VR майбутнє? Немає сумнівів у тому, що це супер-крута технологія, і багато хто з нових додатків будуть використовувати її. Але їх функції все ж дуже обмежені.

3. Чи повернуть гнучкі екрани інтерес до смартфонів? Можливо, єдине нововведення – це поступовий перехід від чорних прямокутників до гнучких моделей. Samsung пообіцяла представити одну з них в цьому році.

4. Допоможе 5G збільшити продажі смартфонів? 5G – це щось більше, ніж просто швидкість завантаження, хоча саме цьому приділяється основна увага. Технологія дозволить завантажувати цілі фільми всього за кілька секунд, хоча зараз публіку важко чим-небудь здивувати.

5. Чи зросте популярність смарт-годин в цьому році? Такі годинники – все ще кращий спосіб отримати відомості про здоров’я людини для медичних додатків. Тому технологічні гіганти найближчим часом не відмовляться від них, навіть якщо споживчий інтерес залишиться прохолодним.

Натхнення: www.macdigger.ru