Ґаджети

Портативний вітрогенератор для походів і вдома (7 фото + відео)

На порталі Kickstarter запущений проект по збору коштів на виробництво портативних вітрогенераторів під назвою Trinity. Кожний виріб має акумулятор, який накопичує електроенергію для подальшого використання. Trinity працює навіть при швидкості вітру два метри в секунду, а при ураганному вітрі автоматично зупиняється. Для пристрою розроблено класичні лопаті, а також вертикальні, призначені для роботи в сильний вітер.

Стартапом пропонується кілька моделей портативного пластикового вітряка Trinity — на 50, 400, 1000 і 2500 ват. Як стверджують розробники, Trinity 50 ідеально підійде для зарядки мобільного пристрою в поході — його повністю зарядженого акумулятора вистачить на 3-4 зарядки сучасного смартфона. А ось просунутою версією Trinity 2500 цілком можна зарядити електромобіль або використовувати як вітрогенератор для домашньої електромережі (у двох старших моделях вбудований інвертор).

Конструкція вітряка компактна і мобільна. Початкова модель в складеному стані являє собою тубус довжиною 30 сантиметрів, при цьому вага всього 650 грамів. Довжина складеного Trinity 2500 становить 1 метр, вага — 19 кг. Дана модифікація вільно поміститься в багажник звичайного автомобіля. Зараз можна придбати Trinity по передзамовленню, пожертвувавши від 369 до 5999 доларів США в залежності від обраної моделі.

Джерело: kickstarter.com

Натхнення: 24gadget.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть