Ґаджети

Інноваційна бритва з лазером (2 фото + відео)

Видалення волосся з тіла — малоприємна, але обов’язкова процедура, з якою стикається більшість цивілізованих людей. Команда розробників з США вирішила полегшити життя і зробити процес гоління менш болісним і таким, яке не викликає неприємні наслідки у вигляді подразнень на шкірі.

Стартап Skarp Technologies представив на Kickstarter інноваційну лазерну бритву Skarp, яка підійде для будь-якого типу шкіри, а також для чоловіків/жінок/підлітків, у яких шкірний покрив надзвичайно чутливий. Виріб, як стверджують автори проекту, не залишає подряпин, порізів, роздратування, відсутній ризик інфекції. Для використання Skarp не потрібно нанесення гелю або піни, ні лосьйону після гоління. Бритва не вимагає покупки дорогих картриджів.

Корпус аксесуара зроблений зі сплаву 6061 алюмінію, живиться бритва від батарейки AAA, якої вистачить на місяць роботи. Термін експлуатації самого лазера на жаль, не повідомляється. У пристрої використовується технологія IPL (інтенсивно пульсуючого світла), яка була винайдена ще в 1989 році і до цього дня використовується для видалення волосся і дерматологічного лікування.

Охочих спробувати щось нове і безпечне знайшлося предостатньо – проект вже набрав необхідну суму, а до закінчення компанії залишилось 23 дні. Вартість Skarp за попереднім замовленням складає $159 (більш вигідні пропозиції вже закінчилися). За $299 можна замовити відразу дві бритви.

Джерело: kickstarter.com

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button