Ґаджети

Мобільні телефони в 7 разів брудніше сидіння унітазу

Дослідження британських вчених показало, що мобільний телефон майже в сім разів брудніше, ніж сидіння унітазу. Щоб прийти до таких висновків, фахівці вивчили смартфони за допомогою кишенькового пристрою, який висвітлює мікроби, присутні на поверхні.

Згідно з отриманими даними, на сидінні унітазу було виявлено, в середньому, 220 яскравих плям, які свідчать про скупчення бактерій, в той час як на мобільному телефоні – 1479. Тим не менш, зазначається, що велика частина бактерій, присутніх на пристроях мобільного зв’язку – це власні бактерії людей, тому ймовірність передачі якої-небудь хвороби вкрай низька.

Експерти вважають, що телефони стають настільки брудними, тому що люди часто беруть їх у ванну кімнату і туалет, тому вони піддаються впливу тих самих мікробів, які знаходяться на ручках дверей і сидіння унітазу.

У 2011 році вчені з Лондонської школи гігієни і тропічної медицини виявили, що один з шести мобільних телефонів містить бактерії, які зазвичай присутні у фекаліях, у тому числі бактерії E. coli, які можуть викликати харчове отруєння.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»