Технології

Повітряний корабель майбутнього для багатіїв

Олігархи, які втомилися від своїх супердорогих яхт, могли б проводити в майбутньому свою відпустку на повітряному судні Halo, площа якого дорівнює площі чотирьох футбольних полів. Його вартість 330 мільйонів доларів. Ідея і реалізація проекту належить лондонській компанії Andrew Winch Designs, яка вже давно зарекомендувала себе як першокласний виробник найбільших у світі супердорогих яхт і приватних літаків і розкішних будинків.

8f9208502c33fe6d51dc6768a6cb77c6
Прототип повітряного судна, довжина якого становила 811 м, з’явився в небі в 2013 році і отримав сертифікат Федерального управління цивільної авіації США.

Будь-хто, хто готовий викласти величезну суму грошей за повітряний корабель майбутнього, може претендувати на велику кількість привілеїв, крім володіння таким екстраординарним судном. Планується, що на кораблі буде 20 спалень, зона для ділових зустрічей, спа-центр, кінотеатр та зал для проведення балів.


Крім того, на вантажній палубі судна може розміститися все необхідне, що може знадобитися під час подорожі у найвіддаленіші куточки світу. На судні є місце для яхт, вертольотів, автомобілів і мотоциклів.

Якщо пасажири Halo захочуть спуститися вниз, щоб досліджувати околиці, то судно надає для цих послуг справжній штучний острів у вигляді кільця, яке опускається вниз з нижньої частини корабля. З такого острова зручно займатися дайвінгом або плаванням.

Повітряне судно Halo може літати на висоті 4000 м. Гості на борту мають можливість насолоджуватися фантастичними видами з відкритої палуби. Корабель може літати над містами, горами і неосвоєними територіями. У деяких частинах судна є прозорі підлоги, які не тільки дають можливість спостерігати за тим, що відбувається внизу, але і отримати незабутні відчуття та враження. Корабель має можливість вертикального зльоту і посадки, як на сушу, так і на воду. Передбачається, що судно зможе пролетіти відстань близько 10 000 км зі швидкістю 200 км/год.

Судно, за словами творців ідеї, буде економічним відносно витрати палива. Крім того, воно, незважаючи на розміри, буде досить легким завдяки композиційним матеріалам, з яких виконаний каркас і зовнішня оболонка, яка покращує аеродинамічні характеристики судна.

Деякі меблі всередині корабля будуть виготовлені з вуглеволокна, а інтер’єр в цілому буде орієнтований на потреби і смаки потенційних клієнтів. Керівник відділу компанії, який відповідає за розвиток авіаційної діяльності компанії, Джим Діксон, сказав, що судно Halo – це екстраординарний проект, який змушує по-іншому подивитися на світ, життя і подорожі в майбутньому.

Єдиною перешкодою на шляху реалізації цього проекту компанія вважає той факт, що буде важко знайти зацікавленого клієнта, який допоможе реалізувати задумане. Компанія вірить у те, що їхній проект здійснитися, коли ряд компаній об’єднує свої зусилля в сфері створення нетрадиційних видів транспорту. Минулого місяця Telegraph Luxury оприлюднив інформацію щодо амбіційних планів по поверненню компанії Concorde на ринок виробників транспорту. Сьогодні ряд компаній вже мають успіхи у сфері створення надзвукових літаків.

Датська авіакомпанія KLM, тим часом, заявила про плани створити літак майбутнього, а Etihad, компанія-перевізник з Абу-Дабі, нещодавно познайомила публіку з літаком Residence А380, на борту якого знаходиться трикімнатний люкс, який, як заявили, по своїм характеристикам перевершує найкращі першокласні авіасалони в світі.

Натхнення: earth-chronicles.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть