Здоров'я

Повна відмова від алкоголю сприяє відновленню сил організму

Провідні науковці з Великобританії здійснили унікальний комплекс досліджень, результати яких дали можливість фахівцям зробити цікавий висновок.

0a2ae5ca385138c98e9d94c440e002ef

Зокрема, як повідомили автори проектів, повна відмова від вживання спиртних напоїв сприяє зміцненню здоров’я людини. При цьому, як відзначають лікарі, мова йде не тільки про фізичний стан, але і про психологічний аспект, а також поведінкові особливості чоловіків і жінок. На сьогоднішній день експерти готуються до написання об’ємної статті, яка буде опублікована в одному з медичних журналів держави.

Не так давно дослідники з англійської клініки реалізували дослідження, яке доводить, що повна відмова від алкоголю позитивно позначається на здоров’ї людини. При цьому, поліпшується загальний стан хлопців і дівчат, а також сексуальна активність громадян.

Читайте також: 

Однак, слід зауважити, що багато наукових працівників не рекомендують навідріз забувати про вживання спиртової рідини. На їхній погляд, невеликі дози цих напоїв покращують апетит і є дієвими в профілактиці процедур.

У світі науки тривають суперечки щодо негативного впливу алкоголю, але однозначно правильним вважається твердження про шкідливий вплив спиртової емульсії, якщо вона п’ється в необмежених кількостях.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button