Головна / Здоров'я / Перегляд футбольних матчів підриває здоров’я

Перегляд футбольних матчів підриває здоров’я

Перегляд футбольних матчів підриває здоров'яПристрасть до перегляду футбольних матчів може стати занадто серйозним навантаженням на серце, такого висновку дійшли німецькі фахівці. Виявляється, шанс отримати інфаркт у шанувальників цього виду спорту під час споглядання гри вище ніж у тих, хто до футболу байдужий.

Вчені з університету Мюнхена з’ясували, що трансляції футбольних матчів підвищують ризик інфаркту. У порівнянні зі звичайною статистикою в Німеччині, де один серцевий напад припадає на сто тисяч жителів, під час чемпіонату світу з футболу вона різко злітала вгору — на сто тисяч доводилося вже приблизно три випадки.

При цьому, як показують розрахунки, здоров’я чоловіків під час переглядів футбольних ігор стає вразливим у більшій мірі, ніж у жінок. Ризик інфаркту під час футбольної трансляції серед представників сильної статі в два рази вище, ніж серед жінок. Крім того, якщо у чоловіка і так не надто міцне серце, його схильність до серцевого нападу посилюється в рази в порівнянні зі здоровими шанувальниками футболу. У чоловіків з хворим серцем ймовірність інфаркту під час матчу вища в чотири рази.

Ці висновки були зроблені фахівцями після того, як вони зібрали і проаналізували протоколи служби «швидкої допомоги» під час чемпіонату світу з футболу 2006 року. За сім днів, коли грала німецька збірна, в Німеччині за допомогою до кардіологів зверталися в три рази частіше.

Медики радять заздалегідь піклуватися про своє серце, якщо хочете дивитися футбол. Перед переглядом великих змагань зовсім не зайвим буде проконсультуватися з кардіологом, а під час ігор пити менше алкоголю і менше їсти.

Релаксуючим заходом, який може вряувати ваше серце — це риболовля. Про заспокійливий ефект такого заняття говорили ще древні ассірійці: » Боги не зараховують в рахунок життя час, проведенний на риболовлі.» Якщо ви початківець і не знаєте з чого почати, рекомендуємо купити http://kiwi-market.ru/ — японська ґарантія та якість позбавлять вас турбот при риболовлі. Адже вудилища Shimano в Kiwi-Market — різноманітність асортименту, як для професіоналів так і початківців.

Натхнення: http://medinfo.ua/