Всесвіт

Повне сонячне затемнення відбудеться 2 липня

Представники NASA повідомили, що 2 липня жителі деяких регіонів Землі зможуть спостерігати повне сонячне затемнення. Перед цим подібне астрономічне явище сталося два роки тому.

Експерти з NASA поінформували, що до нового повного сонячного затемнення залишився місяць. Воно відбудеться 2 липня, а його тривалість становитиме чотири хвилини 33 секунди, що в два рази перевищує показник 2017 року. Особливістю повного сонячного затемнення є те, що за ним можна спостерігати лише з деяких територій. У поточному році такими місцевостями виявляться Чилі, Аргентина і південна ділянка Тихого океану.

За оцінками вчених, перші ознаки астрономічного явища побачать люди, що проживають на узбережжі Нової Зеландії, а вищеназвані латиноамериканські держави будуть знаходитися безпосередньо в зоні місячної тіні. Затемнення почнеться о 16:55 за Гринвічем, потім стане помітним для жителів острова Ено на півдні Тихого океану. Далі унікальне явище зможуть побачити в Чилі в 16:39 і на завершення переміститься в напрямок Атлантики.

У Чилі затемнення триватиме одну хвилину 53 секунди, а в Аргентині – приблизно 36 секунд. Повідомляється, що близько 250 тисяч чоловік зберуться в долині Ельке, щоб побачити, як Місяць повністю закриє Сонце. Еквадорці, бразильці, уругвайці і парагвайці також зможуть стати свідками часткового сонячного затемнення, проте така можливість їм випаде тільки в окремих регіонах їх країн.

За розрахунками фахівців, в наступний раз унікальна подія відбудеться 14 грудня 2020 року.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button