Фото

Представлений проект житлової вежі з вертикальними садами для Парижа

Завдяки тому, як міста стають перенаселеними і відбувається забруднення повітря та водойм, концептуальні житлові споруди, які можна використовувати для очищення води і повітря, стають все більш необхідними.

Новим мегаполісом, в якому побудують такий концептуальний житловий будинок, стане Париж. Черговий проект архітектора Стефано Боері (Stefano Boeri) включить в себе нову дерев’яну структуру, оповиту тисячами дерев і рослин. Житлові башти з вертикальними садами Стефано Боері вже будуються в Швейцарії і Мілані, а на початку року його фірма оголосила про плани створення повномасштабного Лісового міста в горах Південного Китаю. Цей проект включатиме в себе майже мільйон рослин, які, як очікується, будуть поглинати щорічно 10 000 тонн вуглекислого газу і 57 тонн забруднюючих речовин, при цьому щорічно виробляючи 900 тонн кисню.

Представлен проект жилой башни с вертикальными садами для Парижа

Недавно анонсований проект Forеt Blanche не націлений на такий високий рівень, проте все одно буде боротися із забрудненням і зникненням міського біорізноманіття в східному передмісті Парижа. Повністю дерев’яна вежа підніметься на висоту 52 метрів і включить в себе як офіси та комерційні приміщення на нижніх поверхах, так і житлові квартири — на верхніх.

Представлен проект жилой башни с вертикальными садами для Парижа

На всіх сторонах будівлі буде безліч терас і балконів, а фасади будуть покриті 2000 деревами, чагарниками і рослинами. За словами представників фірми Stefano Boeri Architetti, ця зелена зона буде еквівалентна одному гектару лісу, що в 10 разів більше площі самої будівлі, зайнятої деревами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button