Здоров'я

У афроамериканців виявили ген, пов’язаний з депресією і алкоголізм

Вчені з Університету Пенсільванії виявили у афроамериканців ген, який підвищує ризик розвитку депресії і алкоголізму.

В ході випробувань фахівці проаналізували геном афро-американців і європейців, щоб визначити, чи є конкретний ген, який призводить до цих розладів. Експерти виявили, що ген SEMA3A, який раніше пов’язувався з такими недугами, як хвороба Альцгеймера і епілепсія, був порушений у афроамериканців, які мали проблеми з психічним здоров’ям і вживанням алкоголю.

Щоб прийти до таких висновків, вчені вивчили 3169 осіб європейського походження і 4653 афроамериканців, у яких були проблеми з алкогольною залежністю. Дослідження було спрямовано на з’ясування того, чи існує зв’язок між генетичним кодом і психологічними залежностями. У минулому було встановлено, що деякі люди з депресією часто страждають від алкоголізму, і, навпаки, алкоголізм чинить аналогічну дію на мозок.

Залежність від алкоголю і депресій часто поєднуються з генетичними факторами ризику, зазначають автори. Після аналізу генів всіх людей дослідники виявили, що ген SEMA3A пов’язаний з алкоголізмом і депресією. Цей ген виявився порушеним у афроамериканців, у яких була депресія або алкоголізм. SEMA3A являє собою генетичний варіант, пов’язаний з розвитком мозку.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button