Технології

Представлений вигляд надпотужної американської гармати, здатної стріляти на 2000 кілометрів

У Мережі з’явилося перше зображення перспективного комплексу Strategic Long Range Cannon (SLRC), який, як передбачається, зможе стріляти реактивними снарядами більш ніж на 1800 кілометрів.

Представлен облик сверхмощной американской пушки, способной стрелять на 2000 километров

Зображення артилерійського комплексу SLRC показали на презентаційному плакаті Дослідницької лабораторії Армії США, продемонстрованому на конференції US-UK Modernization Demonstration Event.

Якщо дані вірні, то для нового комплексу частково застосували рішення, раніше використані в американській 280-міліметровій гарматі М65. Мова йде про буксируємо гармату ядерної артилерії США, відомої як «Атомна Енні» (який тип снарядів буде використовувати SLRC — не повідомляється). Комплекс міг стріляти на відстань приблизно 30 кілометрів, його загальна маса в похідному положенні становила 78 тонн. Всього з 1951 по 1953 рік виготовили 20 гармат цього типу.

За словами експертів, Strategic Long Range Cannon буде використовувати активно-реактивний снаряд, оснащений, цілком ймовірно, двоступінчастим реактивним двигуном. Розрахунок установки SLRC повинен становити вісім осіб. До складу батареї, як наголошується, увійдуть чотири батареї. Раніше стало відомо, що один постріл обійдеться платникам податків США не більш ніж у 400-500 тисяч доларів.

Представлен облик сверхмощной американской пушки, способной стрелять на 2000 километров
Зображення великокаліберної наддалекобійної гармати Strategic Long Range Cannon (SLRC) , яка розробляється під егідою армії США / ©Linkedin

Нагадаємо, початкову швидкість активно-реактивних снарядів надають гази, які утворюються від згоряння метального заряду в камері знаряддя. На траєкторії включається реактивний двигун, що надає додаткову швидкість.

Представлен облик сверхмощной американской пушки, способной стрелять на 2000 километров
Американська 280-мм гармата М65 / ©twitter.com/lfx160219

Про перспективи самого Strategic Long Range Cannon поки складно судити. В минулому році стало відомо, що фінансувати програму почнуть з 2020 фінансового року, а прототип побудують 2023-м. Подальша доля проєкту безпосередньо пов’язана з випробуваннями прототипу комплексу.

Натхнення: naked-science.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments