Технології

Елон Маск оголосив конкурс на кращу модель капсули для Hyperloop (6 фото + 2 відео)

У 2013 році бізнесмен Елон Маск запропонував досить нестандартний і амбітний проект ультрашвидкісного громадського транспорту Hyperloop, який представляє з себе герметичну трубу з пониженим тиском, всередині якої зі швидкістю до 1220 км/год будуть переміщатися спеціальні капсули. Тепер компанія SpaceX повідомила про те, що до 2016 року буде побудована випробувальна ділянка довжиною в милю в Хоторні, Каліфорнія, поруч зі штаб-квартирою SpaceX. Там буде проведено конкурс на кращу пасажирську капсулу для Hyperloop.

У конкурсі можуть взяти участь університети і незалежні команди інженерів. Заявки приймаються до 15 вересня поточного року, а детальні умови конкурсу будуть опубліковані в серпні. SpaceX і Tesla також представлять власний референсний варіант. Будь-яка команда, яка перевершить референсний варіант, отримає від компанії додатковий приз. Для конкурсу будуть створюватися прототипи в людський зріст, але випробування будуть проводитися без пасажирів.

У січні 2016 року в Texas A&M University пройде перший етап, на якому SpaceX буде стверджувати фінальний дизайн капсул конкурсантів, а сам конкурс пройде в червні 2015 року.

Джерело: spacex.com

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button