Авто

Представляємо абсолютно новий HONDA HR-V: створений для задоволення від водіння

Історія успіху популярного компактного автомобіля Honda для відпочинку може продовжуватися, оскільки інженери бренду зосередилися на досвіді водіння та комфорті під час розробки останньої версії HR-V. В результаті їх роботи підвищилася не тільки жорсткість конструкції кузова, а й ефективніші шасі, рульове управління та гальмівна система. На практиці це означає, що новий HR-V, який можна придбати лише з повноцінною гібридною силовою установкою, реагує на рухи водія швидше, ніж його попередник, а також є ефективнішим, безпечнішим, комфортнішим і набагато приємнішим, ніж його попередник.

21YM Honda HR-V e:HEV

Двомоторний [1] e:HEV (HEV: гібридний електричний транспортний засіб) трансмісія вже продемонструвала свої можливості в нещодавно представленому Honda Jazz – його видатна технічна якість, безсумнівно, пояснюється 20-річним досвідом Honda у розробці гібридів. Щоб ідеально відповідати вазі та розмірам HR-V, він був змінений у кількох моментах, серед іншого, його продуктивність була збільшена, а крутний момент залишився незмінним. Все це в цифрах означає: 131 к. с. [2] (96 кВт), 253 Нм, а головну передачу вкоротили, щоб модель розганялася ще енергійніше.

Акумуляторна система HR-V e:HEV має вищу щільність енергії, що забезпечує вищу продуктивність. Кількість елементів батареї збільшилася на 25% порівняно з моделлю Jazz e:HEV, тобто замість 48 елементів в автомобілі тепер 60 елементів. Ця збільшена ємність батареї дозволяє абсолютно новому HR-V забезпечувати враження від водіння, типові для SUV. Акумулятор ідеального розміру, що дозволяє збільшити продуктивність, є досить компактним, щоб не впливати на простір салону, а також забезпечує рівну підлогу багажного відділення.

Інженери Honda переробили кожну деталь, щоб зробити HR-V ще більш вражаючим, ніж раніше. Наприклад, змінена гнучкість рульової колонки, збільшена її жорсткість, щоб зміни напрямку були ще більш гармонійними. Його більш пряму та точну поведінку також можна побачити на «вході» в повороти, насправді всі маневри зазвичай виконуються плавно та без несподіванок, HR-V завжди залишається стабільним та значно підвищує впевненість водія.

Саме шасі швидше реагує на маневри водія, що відіграє велику роль у тому, що кермо HR-V стало більш прямим – уже при першому русі відчувається зв’язок між колесами та кермом ” тугіше» — пряміше. Оскільки спіральні пружини були більше зміщені відносно точки з’єднання поворотного важеля та стійки, бічне навантаження на амортизатори зменшилося, як і внутрішнє тертя амортизаторів. Крім того, було встановлено кульові головки з низьким коефіцієнтом тертя та оптимізовані гумові підшипники (також відомі як глушники), що зробило керування ще більш рівномірним та витонченим.

Задні глушники також були переміщені та змінені, в результаті чого підвіска коліс стала точнішою, а комфорт підвищився. Наповнені гумові шини також сприяють останньому, оскільки вони покращують здатність поглинати дорожні дефекти та фільтрувати низькочастотні вібрації. Цікавою особливістю нових глушників є те, що вони отримали спеціальну кромку, тому бічний зсув менший. Завдяки тому, що зчеплення колеса стало більш надійним, глушники можуть бути трохи м’якшими, що також добре позначається на керованості та комфорті їзди.

Зупинку забезпечує потужна гальмівна система на основі 293 мм охолоджуваних передніх і 282 мм твердих дисків. Важливо, що до автомобіля було додано нове сервогальмо, спеціально розроблене для системи e:HEV, блок керування якого керує як роботою рекуперативних, так і робочих гальм, забезпечуючи більш плавне й ефективне гальмування. Саме розташування педалей також забезпечує комфорт і зручність використання, тому ноги пілота не втомлюються навіть на великих відстанях.

Ідеальна платформа для кращих у своєму класі водіння та комфорту

6310b954b33fc.jpg

HR-V базується на вдосконаленій версії компактної глобальної платформи Honda, особливістю якої є те, що вона містить збільшену частку високоміцної сталі, тому ви можете пишатися надзвичайною жорсткістю кузова. Наприклад, сталь із міцністю на розрив 980 МПа була використана для середніх стійок і для поперечного кріплення плити підлоги, з’єднаної з середніми стійками, що зробило конструкцію ще міцнішою, хоча її вага була зменшена на 1,5 кг. Частина за C-стійкою, яка включає в себе точки з’єднання шасі, також отримала «кільцеве» посилення, що зробило управління ще точнішим і підвищило комфорт водіння.

Зменшення ваги гібридної системи та підвищення жорсткості в поєднанні з елементами шасі з низьким коефіцієнтом тертя забезпечують переконливу стабільність. Це означає, що дорожні дефекти ефективно поглинаються шасі HR-V e:HEV, що забезпечує плавність ходу, а вібрації від дороги також фільтруються разом із резонансом, спричиненим двигуном.

Загалом можна сказати, що безперервне тестування та вдосконалення компонентів, які впливають на враження для водіння, принесло бажаний результат: Honda HR-V досягла нового рівня щодо керованості та комфорту. Окрім того факту, що він базується на найновішій, найдосконалішій електрифікованій силовій установці та є неймовірно вражаючим, він також встановлює новий стандарт у сфері комфорту та простору у сфері компактних автомобілів для відпочинку.

Щоб пройти тест-драйв та купити Honda HR-V завітайте в дилерський центр Honda “Арія Моторс”. Телефон для консультацій : +380322323523

Офіційний дилер Honda “Арія Моторс” пропонує: великий вибір комплектацій, кольорів, тест-драйв, професійну консультацію, кредитування та страхові послуги.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments