Гумор

Прибулець з 6491 року заявив про швидкий апокаліпсис

На просторах YouTube популярність набирає відео, де невідомий чоловік називає себе прибульцем з 6491 року. За словами «інопланетянина», незабаром на Землі станеться апокаліпсис.


Чоловік, який приховує своє обличчя, називає себе інопланетним археологом Джеймсом Олівером. При цьому він також стверджує, що є мандрівником у часі, і в 2018 рік прибув з 6491. На Землі він нібито застряг через суперповню. Зокрема, його обладнання вийшло з ладу, а відновити його він не може через те, що потрібних йому матеріалів тут не існує. Тепер він змушений перебувати тут до тих пір, поки не прибуде інша дослідницька група з майбутнього.

«Прибулець» вирішив дати прогнози на найближче майбутнє, зазначивши, що через кілька сотень років вулкан Йеллоустоун почне вивергатися, і на місці США утворюється «пустка». Планета самого «мандрівника» нібито перебуває за межами Сонячної системи, але він не зміг пояснити, навіщо відвідав Землю. Втім, більшість користувачів чоловікові не повірили, помітивши в його мові дуже багато неточностей.

Кнопка «Наверх»
Закрыть