Гумор

Надійний притулок при зомбі-апокаліпсис (6 фото)

Зовсім скоро настане Хелловін, тому настав час задуматися про захист від нечистої сили, наприклад, від зомбі. Надійно сховатися від навали ходячих мерців допоможе надійний притулок Zombie Fortification Cabin від британської компанії Tiger Log Cabins. Будиночок сподобається всім, хто готується до апокаліпсису. Комплекс складається з 3 пов’язаних між собою приміщень. Вікна, стіни і двері надійно укріплені, в тому числі колючим дротом. Є арсенал для зберігання зброї, вогнемет, бійниці і гараж для транспорту. Окремо варто відзначити наявність палуби з круговим оглядом, так що підійти до Zombie Fortification Cabin непомітно не вийде.

Що стосується зручностей, в наявності спальня, туалет, кухня з побутовими приладами, а так само тренажерний зал. У вітальні є звукова система, плазмовий телевізор і Xbox з іграми – все, щоб не нудьгувати в очікуванні ходячих мерців. Притулок ZFC-1 дозволить пережити кризу в безпеці і комфорті. Чистий маркетинг, звичайно, але виглядає кумедно.

У ролі джерела живлення виступають сонячні батареї. Для забезпечення їжею, є невеликий город. Крім того, Tiger Log Cabins дає 10-річну гарантію, що зомбі не доберуться до власника ZFC-1. Ціна починається від $110 000 в залежності від конфігурації.

Джерело: slashgear.com

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button