Відео

Прибульці окупували дно Тихого океану біля узбережжя Каліфорнії

Американські уфологи з об’єднання Secure Team 10 виявили сліди інопланетян на картах Google. На думку спостерігачів, прибульці окупували дно Тихого океану біля узбережжя Каліфорнії. Доказ своєї теорії дослідники паранормального записали на відео.

На опублікованих нижче кадрах відображені знімки океанічного дна, знайдені на картах Google. Автори ролика відзначають, що на піску під товщею води видно дивні сліди і розводи, ніби залишені масивною технікою, яку пересували по дну.

“Ці траншеї не можуть мати природне походження”, — впевнені автори відео. Втім, у деяких глядачів ролика інша думка. Одні вважають, що дивні сліди були залишені технікою, яку різні дослідники періодично спускають на дно океану. Інші вважають, що “окопи” незвичайної форми – результат роботи сонарів, встановлених на багатьох морських суднах.

Втім, однозначного висновку про походження ліній незвичайної форми на дні океану користувачам YouTube зробити не вдалося.

“Як можна в даному випадку стверджувати щось напевно, якщо 90% земних океанів досліджені раніше дуже погано?” — пише один з коментаторів цього відео.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button