Відео

Уфолог помітив на знімках Марса ідеально рівний купол

Ерік Джарві помітив минулого тижня на знімках Марса ідеально рівний купол, який не міг бути створений природньо. Уфолог-любитель помітив це явище, коли вивчав фотографії, зроблені ровером США.

За словами Джарві, півсфера виглядає настільки ідеальною, що її важко не помітити. Уфолог здивований тим, що цей факт пропустили співробітники NASA або, може бути, навмисно його приховали. Купол піднімається над пагорбами Червоної планети і виконаний з металу або скла, тому, що відмінно відбиває світло.

Ерік Джарві переконаний, що його створили розумні істоти. Можливо, вже почалася таємна колонізація Марса, яку здійснюють представники США чи РФ. Але є й інший варіант, на думку уфолога. Загадковий об’єкт могли створити представники позаземної цивілізації, яка проживає під поверхнею Червоної планети.

Конспірологи з усіма світу часто помічають на знімках четвертої від Сонця планети незрозумілі аномалії. Але співробітники NASA переконують, що нічого надприродного на Марсі немає, а уфологи потрапляють під вплив ілюзій.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button