Здоров'я

Вчені очікують занепад епохи антибіотиків

Лікарі з Великобританії висловлюють стурбованість щодо зниження рівня впливу антибіотиків на захворювання. Близько 50 тисяч людей щорічно помирають в Європі і США від інфекцій, проти яких ліки безсилі.

Новинне агентство The Guardian опублікувала статтю щодо думок багатьох лікарів з Великобританії – вони висловлюють стурбованість щодо зниження рівня впливу антибіотиків на захворювання. Головний лікар в Англії Саллі Девіс зазначає подібне зростання і його загрозу нарівні з тероризмом та серйозними змінами в кліматі. Медик наводить статистичні дані, згідно з отриманою інформацією.

Близько 50 тисяч людей щорічно помирають в Європі і США від інфекцій, проти яких ліки безсилі, а якщо брати до уваги весь світ, то цифри будуть більш загрозливими. Девіс вказує і на подальші прогнози – він вважає, що сучасна епоха низької смертності може дуже швидко змінитися на роки її швидкого зростання.

Британський економіст Джим О’ніл, якому було доручено знайти вихід із ситуації, запропонував всім компаніям, які будуть знаходити нові антибіотики і ліки і не поширювати їх на широкий ринок, виплачувати грошову винагороду в розмірах 1,3 мільярдів американських доларів. Таким чином, препарати будуть зберігати свою дію і вплив на захворювання. Основна причина припинення сприйнятливості – людство вживає сильні антибіотики за будь-якої нагоди і штами інфекцій пристосовуються до компонентів, перестаючи сприймати і реагувати на них.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button