Авто

Придбання американського автомобіля – практичні поради

За останні роки попит на старі іномарки на українському ринку нітрохи не менший, ніж на нові автомобілі. Пояснюється це просто — новий автомобіль після придбання втрачає близько п’ятдесяти відсотків початкової ціни всього лише за рік експлуатації, тоді як стара іномарка дешевшає дуже незначно після двох-трьох років при бережному користуванні.

Перше місце по затребуваності покупцем на автомобільному ринку України займають машини з Німеччини. Вони особливо цінні надійністю та добротністю кузовів, відносно простою конструкцією й високоякісною збіркою. Як мінус — у німецьких автомобілів досить високі ціни. Широко поширений також варіант — купити авто в Америці та перевезти його Україну. Головною перевагою автомашин з Америки вважається плавність ходу, при цьому вони хорошої якості, а також з прийнятною вартістю. Купити бу машини з США можна багатьма способами, переваги й недоліки яких ми спробуємо розглянути в цій статті.

Варіанти покупки авто з США

Перший, найочевидніший варіант — самостійна покупка у дилерів або приватних осіб. Основні проблеми при цьому — пошук відповідного варіанту, а також небезпека купити автомобіль, повний «сюрпризів». Головні місця пошуку: це популярні сервіси www.cars.com або www.autotrader.com. Виявивши підходящий варіант, необхідно зв’язатися з продавцем. Однак варто пам’ятати, що зовсім не обов’язково представлена ??в інтернеті інформація відповідає дійсності. Спосіб покупки «безпосередньо» дозволяє заощадити на послугах посередника, однак дуже великий ризик помилитися при виборі автомобіля. Тому широко поширений другий спосіб покупки — через посередника. У США широко застосовується аукціонний принцип продажів. Аукціони бувають двох типів: публічні або дилерські.

Публічні аукціони

Публічний аукціон — це, наприклад, Ebay motors, широкодоступний та дуже популярний сервіс для покупців і продавців автомобілів. Однак його доступність означає також великий недолік: серед величезного розмаїття пропозицій кожен може знайти автомобіль собі до смаку і по кишені, проте ніхто не застрахований від банального шахрайства. Дуже часто використовуються прийоми штучного підвищення ціни за допомогою підставних учасників торгів. Крім того, бувають випадки, коли ніякої машини учасник не продає, а, отримавши кошти, необачно сплачені покупцем, просто зникає. (Ця проблема вирішується за допомогою сервісу PayPal, що гарантує повернення грошей при обмані). Сам сервіс аукціону при цьому ніякої відповідальності не несе та не надає жодних гарантій.

Дилерські аукціони

Ці аукціони принципово відрізняються від публічних тим, що тут участь беруть тільки ліцензовані компанії, котрі займаються продажем автомобілів. Одними з найбільших дилерських аукціонів є Manheim, Copart та Iaai. Вони добре відомі навіть за межами Америки, мають відділення в багатьох інших країнах світу. Наприклад, людині, котра замислюється над тим, де в Україні купити авто з США, варто звернути увагу на вищезгадані аукціони. Вони забезпечують підбір автомобіля, його покупку й доставку в Україну, все це — за прийнятними цінами, а також з незмінно високою якістю сервісу. «Де купити авто з Америки?» — питання нескладне, в Україні знаходяться офіційні дилери відкритих та закритих американських аукціонів. Серед таких компаній виділяється Hot-Car, котра гарантує своїм клієнтам сервіс міжнародного рівня та пригон авто з США під ключ.

Дилерські аукціони кращі тим, що кожен автомобіль, який бере участь в аукціоні, має детальну технічну характеристику. Такі аукціони вважаються одними з найнадійніших способів придбання автомобілів за кордоном. Купуючи американський автомобіль на дилерському аукціоні, клієнт може бути впевнений, що його придбання не було відновлено невідомими умільцями після аварії, тоді як на публічних аукціонах це досить часте явище. Неякісне відновлення машини — процедура досить дешева, і шахраї заробляють непогані гроші, надаючи вже не підлягає експлуатації автомобілів товарний вигляд, а після продаючи їх. Головна складність при цьому полягає тільки в оформленні «чистих» документів на автомобіль.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button