Авто

З’явився найдешевший електромобіль у світі. Він коштує 6 тис. доларів

Французький автовиробник Citroen представив найдешевший у світі електромобіль під назвою Ami. Він може розвинути швидкість до 45 км/год, і, як зазначає телеканал CNN, «схожий на пральну машину».

Для економії Ami спроєктували з використанням як можна меншої кількості унікальних деталей. Наприклад, частини кузова, використовуються для передньої частини, точно такі ж, як і в задній частині. Крім того, праві двері точно така ж, як і ліва. Це дозволяє компанії встановити на нього мінімально можливу ціну.

При цьому електромобіль живиться від 6-кіловаттного електродвигуна. З цієї причини Ami офіційно вважається квадроциклом, тому може управлятися з віку 14 років у Франції чи з 16 років у багатьох інших європейських країнах без водійського посвідчення.

Оскільки це легкий автомобіль з невеликим акумулятором, призначених в основному для використання в містах, максимальна дальність поїздок на Ami становить всього близько 70 км. Однак, з іншого боку, його можна повністю зарядити за три години за допомогою звичайної розетки.

Представники французького бренду підкреслили, що автомобіль розрахований на експлуатацію в міських умовах. Але деякі фахівці заявляють, що поки неясно, як буде поводитися електрокар при щоденній експлуатації.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button