Людина

Експерти назвали продукти, які не можна заморожувати

За словами експертів, деякі продукти не можна тривалий час зберігати в холодильнику, а також заморожувати. Вони здатні не тільки змінити смакові якості і консистенцію, але і стати джерелом небезпечних бактерій.

Эксперты перечислили продукты, которые нельзя замораживать

Свіжі овочі та фрукти краще зберігати цілими в холодильнику, оскільки при розморожуванні з-за високого вмісту води вони будуть занадто м’якими. Наприклад, томати, кабачки і огірки можна переробити в пюре і заморозити, тоді ці овочі зберігатися нормально. Картопля експерти радять покласти в паперовий пакет і в темне місце. Якщо заморожувати сирі бульби, то їх консистенція розм’якне через утворення крижаних кристалів.

Якщо стоїть мета приготувати страви зі сметаною, йогуртом, майонезом або сиром, то їх можна заморозити. Але якщо ці молочні продукти вживаються в звичайному вигляді, то їх консистенція після відтавання зміниться. Щодо яєць, то варені краще з’їдати відразу, а сирі білки або жовтки не зберігати в морозилці, оскільки вони розірвуться на клітинному рівні. Рибу, приготовану на грилі, ковбасу і рубане м’ясо заморожувати можна, але слід звертати увагу на терміни зберігання, щоб не утворилися бактерії.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button