Різне

Приклади цікавої реклами на пакетах

Якщо ви є творча мисляча людина, завжди шукаєте нові та цікаві шляхи для вирішення різних завдань, зокрема, що стосуються реклами і просування вашого бізнесу, то ця стаття для вас.

Сьогодні великою популярністю користується така послуга, як нанесення логотипів, зображень і взагалі реклами в широкому сенсі на паперові, пластикові, поліетиленові пакети від artpack.com.ua/ru/stati/230-pechat-na-paketah. Гарний пакет з яскравим креативним дизайном служить не тільки гарною упаковкою, а й привертає увагу тисячі перехожих. Такий пакет хочеться носити з собою скрізь і всюди, показувати його друзям і знайомим. З ним шкода розлучатися навіть тоді, коли він вже відслужив свій термін.

Не обмежуйте себе стандартними рішеннями, якими користується абсолютна більшість, так звана сіра маса. Повірте, людям набагато більше подобається така реклама, яка змусить їх прикувати на собі погляд. Можливо, когось вона шокує, у когось залишить неоднозначне враження. Найбільш екстравагантні і сміливі рішення можуть навіть образити надмірно цнотливу частина населення або багатьох людей літнього віку – прихильників старої моралі. Однак погодьтеся, що іноді потрібно епатувати публіку, «струшувати» старі уявлення про звичні речі.

Замовивши пакети з креативним дизайном, ви переконаєтеся в тому, наскільки вони відрізнятимуться від більшості звичних, сірих та непоказних пакетів, на які навіть дивитися нецікаво.

Наприклад, якщо ви є власником бутіка нижньої білизни, ви можете замовити пакет у формі бюстгальтера або пакет із зображенням будь-якої частини тіла, відповідної товару, який ви рекламуєте і продаєте.

Якщо ви є власником автосалону, то вам чудово підійде пакет із зображенням автомобіля або його значущих частин: керма, двері, колеса та інших.

Різні види пакетів можуть виглядати таким чином, що візуально створюється відчуття об’ємності зображення: ніби ви дійсно несете в руках колесо від машини.

Як відомо, немає меж людській фантазії. Можливо створювати не тільки креативні, незвичайні зображення, але і всіляко обігравати ручки пакетів: петльові, вирубні, пакети-майки. Важко навіть уявити, який шедевр можна створити, використовуючи всі ресурси своєї уяви.

При нанесенні на пакет незвичайної, можливо навіть епатажної реклами, абсолютно зникає необхідність придумувати дизайн логотипу фірми. Звичайно, і ця частина іміджу повинна бути виконана бездоганно, на вищому рівні. Але коли людина побачить саме зображення на пакеті і зацікавиться ним, вона вже автоматично розгляне і запам’ятає назву фірми.

Реклама вина “Warwick Estate”

16-02-15-foto-600x450-1

Реклама локшини з гарбузової муки

16-02-15-foto-600x451-5

Реклама чаю “Lipton” в Саудівській Аравії

16-02-15-foto-600x397-4

Реклама фітнес-центру

16-02-15-foto-600x878-3

Реклама телеканалу про кримінал

16-02-15-foto-600x600-2

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button