Поради

Прикраси від студії Elit Gold

Зачароване сяйво ювелірних прикрас і блиск ексклюзивних аксесуарів — без подібного не може обійтися жодна жінка. Ще в давні часи люди намагалися всіляко себе прикрашати і виділити серед натовпу. Сьогодні авторські ювелірні прикраси підкреслюють статус своєї господині, дарують чудовий настрій, а також доповнюють весь образ жінки.

Де купити прикраси

Відома компанія, що спеціалізується на продажу ювелірних прикрас та аксесуарів, — Eлiтголд — відрізняється кращою якістю виконання виробів. Міжнародна торгова марка зареєстрована і діє на території України і Європи.

Ювелірна студія пропонує покупцям придбати:

• авторські вироби ручної роботи;
• оригінальні персні;
• вишукані сережки;
• заручні колечка;
• ладанки;
• хрестики;
• браслети;
• ланцюжки.

У продажу можна знайти вироби в різному виконанні, у формі корони або серця. У великому асортименті представлені кулони і підвіски, а також годинник. У каталогах також представлені стильні чоловічі кільця.

Ювелірні вироби від компанії втілюють вишуканість, розкіш і елегантність. Ставши власником ексклюзивного кулона, можна доповнити свій вечірній образ і привернути увагу оточення. Авторські прикраси виконані з бездоганною майстерністю, втілюють істинний смак і виглядають розкішно. Вироби виглядають органічно, вносять гармонію в загальний вигляд, їх важко не помітити.

Подібні прикраси завжди стануть прекрасним доповненням до будь-якого вбрання. Стильні сережки, кільця, браслети підійдуть для світських прийомів та інших заходів, походу в театр, ресторан. Студія ексклюзивних ювелірних прикрас також пропонує придбати прикраси для весільної урочистості.

Вишукані ювелірні вироби відрізняються високою якістю і надійністю. Завжди актуальні і модні вони неодмінно стануть найкращим подарунком.

Елітголд

Як вибрати ювелірну прикрасу

1. Не варто купувати непотрібний виріб, який буде виглядати зайвим в загальному ансамблі. Важливо уникати будь-яких надмірностей в образі.
2. Слід врахувати вік — чим старша жінка, тим більші прикраси їй слід вибрати. Ніжні вишукані форми прикрас підкреслять витонченість вбрання юної дівчини і романтичний стиль вбрання.
3. Для класичного ділового костюма і суворого способу підійдуть строгі форми прикрас з геометричними малюнками. У денний час рекомендується носити непомітні прості моделі, а для вечірнього образу можна вибрати вироби з дорогоцінними каменями.
4. Кольє слід носити тільки з перснем, а сережки-підвіски стануть відмінним доповненням до браслета на зап’ясті.

Вечірнім аксесуаром також є годинник з дорогоцінними камінцями або діамантами. В офісі недоречні яскраві кольори і великі форми аксесуарів, тому слід віддати перевагу в день ?відсутності химерності. Витончені прикраси ручної роботи стануть оптимальним варіантом для ділового образу.

У ювелірній студії можна придбати різні моделі прикрас і авторські роботи високої якості. Вишукана майстерність, унікальний дизайн, неповторність стилю — основні аспекти виробів з каталогу. Майстри студії дотримуються старовинних стандартів виконання ювелірних прикрас, що робить вироби неповторними.

У каталогах студії представлений великий асортимент простих виробів, а також розкішні вечірні варіанти моделей. Кожен покупець знайде для себе саме те ювелірну прикрасу, яка необхідна. Щоб виглядати яскраво і елегантно, варто неодмінно заглянути в каталоги ювелірної студії.

Кнопка «Наверх»
Закрыть