Всесвіт

Продаж квитків на суборбітальний рейс стартує у 2017 році

Квитки на суборбітальний рейс майбутні бажаючі пасажири зможуть придбати вже в 2017 році. Цією інформацією поділилося джерело Інтерфакс, посилаючись на дані представництва в космічній галузі.

Суборбітальний космічний корабель New Shepard, створений компанією Blue Origin, 19 червня здійснив свій вже четвертий успішний політ.

Старт літального апарату здійснювався в Техасі з тестового майданчика в 17:36 за київським часом. В результаті, піднявшись до граничної висоти в 101 кілометр, через 7 хвилин космічний міні-корабель повернувся на Землю, при вертикальній посадці. Ще через кілька хвилин на 2-х парашутах приземлилася тестова капсула корабля, яка в подальшому буде використовуватися для здійснення суборбітальних польотів екіпажів.

Випробувальні космічні польоти повітряного корабля стартували ще в листопаді 2015 року. Тоді максимальна висота апарату досягла 100,5 км, а сам політ завершився вдалим приземленням після відділення від нього капсули. Згодом подібні тестові випробування влаштовувалися двічі: взимку і навесні поточного року, і в обох випадках закінчувалися успішно.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button