Земля

Пророцтво “Кривавого Місяця”

Проповідники вірять, що тексти Біблії свідчать про те, що “Кривавий місяць” це знак кінця світу. Найдовше місячне затемнення 21-го століття триватиме майже дві години і почнеться воно 27 липня, а Місяць буде мати вражаючий червоний відтінок.

У той час як астрономи готуються спостерігати це вражаюче космічне явище, ті хто вірять в погані прикмети будуть готуватися до армагеддону.

Теорія Кінця світу пов’язана з “Кривавим місяцем” вперше була висловлена Джоном Хагі і Марком Більцем, які стверджували, що чотири послідовних місячних затемнення, які почалися в квітні 2014 року з шістьма повними місяцями між ними – це показник кінця світу, як описано в Біблії в Діях 2:20 і Одкровення 6:12.

Проте місячна тетрада закінчилася у вересні 2014 року, і ми все ще живі. Але число людей, які вірять в “пророцтво Кривавого місяця” не зменшилася, і зараз багато хто вірить, що 27 липня настане кінець часів і Земля загине.

Теорія “Кривавого Місяця” інтерпретується з Книги Йоіла, в якій мовиться: «Сонце на темність, а місяць на кров, до настання великого і страшного дня Господа».

Подібний уривок з Книги Одкровення говорить: «І я побачив, коли він відкрив шосту печатку, і ось, стався великий землетрус, і сонце стало чорним, як веретище волосся, а місяць став кров’ю».

Але вчені не згодні з послідовниками біблійних пророцтв і говорять про те, що червоний відтінок надає місяцю розсіювання сонячного світла відбитого від атмосфери Землі.

Незважаючи на те, що “Кривавий Місяць”, який відбувався на протязі довгих років та не призвів до Апокаліпсису, напередодні нового місячного затемнення в мережі поширюється безліч відео з заявами численних провісників і новоявлених пророків, які запевняють, що близький кінець часів.

“Кривавий місяць” який буде спостерігатися 27 липня – нічим людству та нашій планеті не загрожує і ніякого “Кінця світу” не відбудеться. В даному випадку права наука і той факт, що попередні “почервоніння Місяця” не викликали ніякого “Апокаліпсису”.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button