Технології

Прототип унікального автомобіля показали в Сан-Дієго (фото+відео)

Минулого місяця Aptera опублікувала подробиці про новітній транспортний засіб. Тепер його можна подивитися наживо і онлайн.

Автомобільний стартап Aptera Motors створив триколісний електромобіль на сонячних батареях. На розробку прототипу в інженерів пішло 15 років. Тепер краплеподібну модель Gamma компанії Aptera показали в Сан-Дієго.

Мета інженерів Aptera Motors – створити двомісний триколісний сонячно-електричний транспортний засіб. Автомобіль долає до 65 км в день без підзарядки. Як запевняють розробники, в майбутньому прототип вдосконалять, і Gamma проїде 1 600 км без підключення до електромережі. Це стане можливим завдяки ефективній трансмісії, аеродинамічному дизайну і використанню легких композитних матеріалів.

До кінця 2021 року компанія завершила альфа-тестування і почала підготовку до розробки моделей для бета-тестування. Наприкінці березня цього року їх допустили до випробувань у реальних дорожніх ситуаціях. Вже в серпні Aptera представила дизайн інтер’єру майбутнього електромобіля на сонячних батареях.

Минулого місяця Aptera опублікувала подробиці про новітній транспортний засіб, включаючи детальний огляд мінімалістського інтер’єру. Модель оснащена рульовим колесом, різними приладами, центральним дисплеєм для керування автомобілем, мультимедіа та навігаційними цифровими камерами. Вони замінюють дзеркало заднього виду і доповнюють традиційні зовнішні бічні дзеркала. Також модель відрізняється збільшеним простором для голови/ніг /стегна в порівнянні з більш ранніми конструкціями.

Прототип Gamma – завершальний етап перед повномасштабним виробництвом серії автомобілів на новому підприємстві в Карлсбаді, штат Каліфорнія, вже в наступному році.

На сьогодні Aptera залучила понад 30 000 замовлень і підписала партнерські угоди з декількома компаніями: Elaphe (для електродвигунів); постачальником акумуляторів Eve Energy; RedViking, яка займається технологіями промислового виробництва, та іншими.

На початку нульових стартап Aptera Motors був компанією Accelerated Composites. У 2011 році у неї закінчилися кошти, і її перезапустили кілька років тому.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments