Технології

Razer представила робота для очищення океану від пластикового сміття (фото)

Виробник електроніки для геймерів створив пристрій для збирання пластику в океані.

Бренд Razer, відомий своїми аксесуарами для геймерів, оголосив про початок партнерства з компанією ClearBot в області пристроїв для очищення океанів від пластикового сміття. Нова розробка – це автономний робот, здатний витягати з води пластикові відходи.

Razer

 

Безпілотний плаваючий робот, оснащений технологіями штучного інтелекту і машинного навчання, здатний виявляти пластикове сміття в радіусі двох метрів від себе навіть в неспокійній воді, де є хвилі. За один робочий цикл автономний «прибиральник», що працює від сонячної енергії, здатний зібрати до 250 кг пластику.

«Унікальний штучний інтелект ClearBot і передова технологія машинного навчання дозволять урядам і організаціям у всьому світі розширити свої можливості по очищенню океану. Ми закликаємо інші інноваційні стартапи звертатися до Razer з метою співпраці, оскільки ми прагнемо зробити світ безпечнішим для майбутніх поколінь »,заявила керівник відділу кадрів Razer Патриція Лю.

Razer

За оцінками фахівців, щорічно в океани потрапляє близько 11 мільйонів тонн пластику, тому застарілі технології заважають ефективно боротися зі зростаючими обсягами забруднення. Команда ClearBot розробляє роботів, які використовують можливості штучного інтелекту для визначення різних типів морських пластикових відходів і збирають інформацію про ці забруднювачі для захисту водної флори і фауни. Новий проєкт Razer стане частиною 10-річної ініціативи #GoGreenWithRazer компанії по захисту навколишнього середовища.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button