Наука

Recompose показала концепт компостування трупів

Компанія Recompose представила розробку процесу компостування трупів — це дозволить проводити екологічно чисті похорони. Про це пише Бі-бі-сі.

Процес компостування людського тіла являє собою поміщення трупа в спеціальний закритий посуд з соломою, деревними трісками та люцерною. У ньому тіло повільно обертається, дозволяючи мікробам рівномірно знищувати м’які тканини. У посудині встановлюється температура в 55 °С, що дозволяє повністю знищити більшість хвороботворних організмів і фармацевтичних препаратів, які знаходяться в людському тілі.

Пілотне тестування технології компостування людських тіл показало, що м’які тканини повністю руйнуються протягом 30 днів. Через цей термін родичі зможуть забрати отриманий ґрунт і використовувати його за власним бажанням. Тестування технології пройшло на тілах шістьох добровольців, які дали дозвіл на проведення такої процедури ще до своєї смерті.

Вартість такої процедури становить $5,5 тис. Зараз на послуги Recompose вже записались понад 15 тис. осіб, а перші комерційні компостування тіл компанія проведе в лютому 2021 року в штаті Вашингтон у США. При цьому компанія готова провести цю процедуру ще раніше, але чинне американське законодавство поки що не припускає такий тип похорону.

Компостування тіла дозволить уникнути викиду понад 1,5 т вуглецю, на відміну від кремації або звичайних похорону в землю, особливо якщо додати в цей процес транспортування тіла і створення труни, відзначають в Recompose.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments