Наука

Вчені: Чорна діра може нести небезпеку для жителів Землі

Вчені зі Сіднейського університету стурбовані результатами нового дослідження чорної діри. Фахівці вважають, що дані можуть піддати небезпеці все населення Землі.

Ще більше 3,5 мільйона років тому експертами був зафіксований потужний спалах поруч з масивною чорною дірою. У новому дослідженні взяли участь команди вчених зі Сіднейського університету, Колорадського університету і Інституту в Балтиморі. Виявивши зміни, фахівці вважають, що необхідно переглянути вивчення космічних об’єктів в науці і більш ретельно дослідити чорну діру в галактиці. Активність чорної діри може змінюватися протягом багатьох років. У будь-якому випадку астрономи впевнені, що до того, як вона перебувала в стані спокою, чорна діра була надзвичайно потужною і несла в собі небезпеку. Що саме впливає на частоту періодичності активності діри, вчені до кінця не розуміють.

Експерти порівнюють цей випадок з вулканом Везувієм. Він багато років не діяв, але його активність завдала катастрофічні наслідки для Помпеїв. На даний момент команда фахівців стверджує, що землянам не варто турбуватися з приводу впливу чорної діри на планету. Занадто далека відстань від космічного об’єкта дозволяє відчувати безпеку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button