Поради

Регідрон: швидка та ефективна допомога при зневодненні організму

Влітку дорослі та діти часто стикаються з проблемою зневоднення організму. Такий стан може виникати з різних причин, і є небезпечним для здоров’я. Швидко відновити рівень електролітів та покращити самопочуття допоможе лікарський препарат Регідрон https://regidron.com.ua/. Перед його використанням потрібно проконсультуватися з лікарем. 

Основні причини зневоднення організму

Зневоднення відбувається, коли людина втрачає більше рідини, ніж споживає.  Це призводить до дисбалансу рівня води в організмі. Причини зниження рівня води можуть відрізнятися у дорослих і дітей, але є деякі загальні фактори, притаманні для зневоднення в обох вікових групах. 

  • Недостатнє споживання рідини. Причини можуть бути різними — він банальної нестачі води до особливостей способу життя людини.
  • Надмірне потовиділення, спричинене посиленою фізичною активністю чи фізіологічними особливостями людини.
  • Діарея. Доволі поширена причина зневоднення, особливо у дітей. Часте рідке, випорожнення може швидко виснажити запаси води в організмі.
  • Блювота. При отруєнні організму люди страждають на блювоту, від чого втрачають рідину та електроліти. 
  • Вживання певних видів ліків, наприклад, діуретиків чи препаратів для збільшення виділення сечі можуть сприяти зневодненню організму. 
  • Вживання алкоголю. Спиртне є сечогінним засобом, особливо при надмірному вживанні. Тому люди швидко втрачають запас рідини що може призвести до зневоднення.

Батькам потрібно пам’ятати, що діти більш сприйнятливі до зневоднення, ніж дорослі (через менший розмір тіла та швидший обмін рідини). Тому, перебуваючи на відпочинку, потрібно мати в аптечці засоби для збереження електролітів у тілі. 

Особливості використання препарату Регідрон

Препарат Регідрон випускається у формі порошку, та призначений для використання з метою усунення зневоднення та профілактики цього стану. Засіб можна вживати дітям з трьох років. Він не має побічних ефектів, не містить глютену. Лікарський препарат не можна використовувати пацієнтам з цукровим діабетом, нирковою недостатністю. 

Для вживання потрібно розчинити один пакетик порошку у склянці кип’яченої води. Не можна додавати сторонні компоненти у напій, щоб не порушити його складу (відповідно, і ефективності). Готовий розчин рекомендовано випивати невеликими ковтками. Добова норма порошку може становити 30-60 мл/кг маси тіла людини. Тривалість лікування становить 3-4 дні. 

Важливо пам’ятати про небезпеку самолікування: перед використанням препарату слід проконсультуватися з лікарем. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button