Поради

Ремонт ТНВД дизеля

Статистика говорить про те, що порушення нормальної роботи дизеля найчастіше пов’язане з проблемами в паливному насосі високого тиску, основне завдання якого подавати паливо до форсунок. Ремонт ТНВД дуже дорогий, тому довіряти його потрібно тільки справжнім фахівцям, щоб відновлення насоса було проведено правильно.

27-11-15-foto-600x450-1

Паливо, яке подається паливним насосом високого тиску, або ТНВД, до форсунок, потім впорскується і розпорошується ними в камери згоряння двигуна. Необхідний рівень тиску підтримується завдяки плунжеру насоса.

Обладнання для ремонту та діагностики ПНВТ

ТНВД – це високоточний прилад, ремонт якого проводиться в сучасних технічних центрах, оснащених стендами для діагностики та регулювання цих насосів. Крім того, використовується спеціальне обладнання (компресометри, мотортестери, димометри, механотестери паливної амплітуди), що дозволяють дати оцінку роботі форсунок, плунжерних пар і клапанів нагнітання без демонтажу насоса з двигуна.

Діагностика дає можливість знайти всі пошкоджені місця і несправності, які можуть потім привести до поломки ТНВД. Як вже зазначалося, http://www.rusturbocom.ru/ обходиться недешево, тому краще вчасно провести контроль технічного стану приладу і перестрахуватися.

Важливість справної роботи ТНВД

Для того щоб дизельний двигун працював справно, споживав виділену по нормі кількість палива, був прийомистим і економічним, паливна апаратура повинна бути справною. Якщо згадати мотор на бензині, то там повітря і паливо подаються одночасно. З дизельним двигуном ситуація інша: спочатку в циліндр потрапляє повітря, після чого воно стискається, а в кінці такту стиснення, коли забезпечується високий тиск, форсунки впорскують розпорошене паливо в камеру внутрішнього згоряння.

Ремонт ТНВД: причини

Головна причина, чому буває необхідний ремонт ТНВД, – це споживання палива невисокої якості. Навіть найменша крапля води, що потрапила в ТНВД, призводить до складних поломок насоса і форсунок. Пил також в числі ворогів цього приладу. Вона пошкоджує плунжерні пари в насосі, які підганяються з точністю до мікрона. Це підтверджує той факт, що зміна паливних фільтрів – це не рекомендація, а обов’язок будь-якого власника автомобіля з дизельним двигуном. Інакше ремонт ТНВД незабаром буде неминучий.

За якими ознаками можна визначити, що вашому автомобілю необхідний дизель ремонт тнвд? Насамперед, за збільшенням витрати палива. Також приводом для діагностики і подальшого ремонту тнвд може стати погіршення динамічних показників машини, відсутність подачі палива від насоса до форсунки, поява протікання палива з ТНВД і форсунок.

Що ще може стати причиною для занепокоєння щодо справної роботи ТНВД? З’являється сторонній шум в агрегаті, вихлопи з глушника, двигун починає працювати нерівно, неадекватно реагувати на натиснення педалі акселератора – все це повинно підштовхнути власника відвезти машину в техсервіс, щоб перевірити ТНВД.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button