Головна / Людина / Бездимний тютюн шкідливіший від звичайної сигарети

Бездимний тютюн шкідливіший від звичайної сигарети

Провідні наукові дослідники зі Сполучених Штатів Америки прийшли до висновку, що бездимний тютюн шкідливіший, ніж звичайна сигарета.

81eaee9638b963cc059d624931aeab72

На думку фахівців, бездимний компонент надає більш згубний вплив на організм юнаків і дівчат, ніж типова сигарета. Подібний продукт призначений для доставки нікотинової речовини через слизову оболонку носової або ротової порожнини. Науковці стверджують, що шкідливіше сигарет вважаються такі товари, як снаф, снюс і жувальний тютюн. Експерти з Америки вважають, що ці засоби мають підвищений рівень концентрації шкідливих хімічних речовин.

Таким чином, в організм представників слабкої і сильної статі надходить безліч патогенних мікрокомпонентів. За словами співробітників клінічного центру, подібні товари найчастіше використовуються в процесі боротьби з нікотиновою залежністю. Однак, вони не дають людині повністю вилікуватися від недуги. Фахівці стверджують, що навіть ці засоби викликають звикання.

Медики настійно рекомендують застосовувати жувальні гумки, інгалятори та антиникотинові пластирі. Нагадаємо, що за оцінками лікарів, в 21 столітті від куріння може загинути мільярд чоловіків і жінок.

Натхнення: healthvesti.com