Поради

Ресторан НА НЕБІ новий погляд на сімейний

Сімейний обід вже давно вийшов за межі квартири чи приватного будинку. Люди почали цінувати свій час і витрачати його на більш вагоме, аніж приготування за плитою — відпочинок з родиною. У цьому якнайкраще допомагають різноманітні заклади Тернополя, але чи є серед них якийсь особливий, не схожий на інших? Звісно, і там меню української кухні зазнало певної трансформації, тож Ви мусите відвідати це місце зі своїми близькими!

Ресторан української кухні

Шукаєте сімейні та затишні ресторани Тернополя? NA NEBI — нове місце для відпочинку всією родиною!

Усі ми добре знаємо про мережу ресторанів Файного Міста, позаяк найбільш гостинної та смачної ресторації годі шукати. Але навіть ці славнозвісні ресторани Тернополя мають свою “родзинку”, що знаходиться на шостому поверсі будівлі.

Їсти тут суцільне задоволення, адже до трапези долучається саме місто: захоплююча панорама відкривається для Вас з великих вікон та терасного майданчика. А Ви знали, де святкували відомі блогери своє весілля у Тернополі? Петро Заставний та Аліна Френдій віддали перевагу цьому розкішному місцю, бо воно стильне, сучасне і натхненне, як власне усі тернополяни!

Захоплює та вражає інтер’єр закладу, багато дерева у декорі, меблях. Простору вистачає для обслуговування великої кількості гостей, тому тут часто замовляють святкування дня народження або якихось інших подій. До речі, для малечі є окрема облаштована ігрова кімната з великими прозорими вікнами, тому Ви можете бути спокійні за свій обід і цікаве дозвілля дітей.

Згадуючи про ресторан НА НЕБІ, варто акцентувати увагу на стравах, що подають гостям. Там панує українська кухня, а точніше — її сучасна інтерпретація. Оригінальна подача блюд, зосередження на актуальних позиціях, що найбільше цікавлять українців сьогодні. Незмінно відкрита кухня і загальна атмосфера гарно сприяють чудовому обіду чи вечері.

Ресторан української кухні

Ресторан української кухні NA NEBI – в чому його особливість?

Чим ще особливий цей ресторан української кухні? Є дві основні речі, окрім зазначених вище, за які тернополяни його обожнюють:

  • Гриль, що розташований під латунним куполом у центрі зали. Там є контактний бар, завдяки якому Ви можете спостерігати за кухарями. Які ж смачні страви з м’яса та риби готують на грилі — неможливо відірватися! Меню ресторану української кухні багате на звичні нам страви, але з авторським переосмисленням. А стейки — то взагалі щось із фантастичного, тому краще скуштувати, аніж багато говорити!
  • Найбільша винна шафа у Тернополі. Турботливий і професійний персонал обере для Вас ідеальну пляшку вина Нового чи Старого світу, дивлячись на Ваші вподобання та страви за столом.

Святкування хрестин, заручин чи річниці, перемоги онуків на шкільній олімпіаді, а може простий привід для збору всіх родичів разом — НА НЕБІ у будь-якому випадку чудово підійде для Вашого відпочинку сім’єю!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments