Поради

Який будинок кращий

Мрія про власний будинок сьогодні для багатьох сімей стає реальністю. Сотні сімей перебираються за місто, звільняючись від задушливих мегаполісів. Переваги власного житла очевидні.

Це і відсутність галасливих сусідів, і набагато більш свіже повітря навколо, нарешті, маючи власний будинок, ви можете самі вирішувати, як його оформити, створювати дизайн присадибної ділянки на свій смак.

Який будинок краще? У кожного своя відповідь на це питання. Молода сім’я відповість, що свій. Літня чета вибере будинок, де не будуть турбувати сусіди. А турботливий батько сімейства вибере для своєї дружини і дітей безпечне і просторе житло.

hand holding eco house icon in nature

Люди, які вирішили переїхати і купити або побудувати будинок, часто задаються питанням, який будинок краще, кам’яний або дерев’яний, створений за традиційними технологіями або із застосуванням нових матеріалів? На це питання можна відповісти однозначно. Про те як і який вибрати будинок вам ніхто не скаже точно. Тут все залежить від ваших матеріальних можливостей і смаку.

Перш за все, вам необхідно визначитися, чи хочете ви побудувати будинок, або ж придбати вже готовий котедж. І той, і інший варіант має свої плюси і мінуси, які ми пропонуємо розглянути.

Який будинок краще купити?

Якщо покупка будинку — ваш варіант, залишається тільки вибрати місце і тип самої споруди. Людей, які купують готові котеджі, можна зрозуміти. Така покупка не доставить особливих турбот, немає необхідності оформляти документи на будівництво будинку і отримувати різного роду дозволи.

Купити будинок і відразу заселитися — ось, мабуть, мрія кожної другої сім’ї, яка мріє переїхати. Сьогодні для цього є маса можливостей. Безліч котеджних селищ, які розташовуються недалеко від міста, пропонують житло всім бажаючим.

Залишається визначитися, який будинок краще купити. Найпопулярнішими на сьогоднішній день стають будинки дерев’яні, з брусів та зрубів. Це найбільш екологічний варіант, який підходить тим, хто піклується про здоров’я своє і своєї родини.

Зазвичай, якщо будинок повністю побудований з дерева, він безпечний для життя. Різні породи дерева можуть допомогти вам впоратися з різними недугами, позбутися головного болю, та й просто поліпшити атмосферу в оселі.

Інший варіант — кам’яне житло. Якщо стіни будинку з цегли, вони прослужать довго. За умови, звичайно, що побудовані вони з дотриманням всіх необхідних правил. Кам’яний будинок, якщо і не такий затишний, як дерев’яний, але свої переваги також має. Сучасний дизайн, нові технології та матеріали роблять таке житло міцним, безпечним і стильним, що теж важливо.

Єдиний мінус, який може зустрітися вам при покупці, це той факт, що в будинку до вас проживав хтось ще. Погодьтеся, в таких випадках просто необхідно міняти інтер’єр, оформляти будинок заново, а це пов’язано з додатковими витратами, причому чималими.

Який будинок краще будувати?

Якщо ваша мрія не просто будинок, а будинок, побудований своїми руками, це теж легко здійсненно. Придбати ділянку можна як в межах міста, так і за його межами.

Визначаючи місце для будівництва, не забудьте переконатися, що всій вашій родині буде комфортно: поруч є школа і дитячий садок, лікарня чи поліклініка, фінтес-клуб, торговий центр. Принаймні, ці зручності повинні не бути недоступними.

Дуже добре, якщо будинок ви почнете будувати в місці, де природа наближена до людини: на березі ставка чи озера, в сосновому бору або березовому гаю. Таке сусідство принесе тільки користь і вам, і вашій родині.

Для того, щоб почати будівництво, подумайте де краще будувати будинок і підготуйте необхідні для цього документи. Це досить клопітка заняття, але необхідне для спокійного будівництва та життя в подальшому. Також варто подбати про будівельні фірми, які займаються спорудженням будинків під ключ, тому каталог фирмы организации стане вам в нагоді.

Який будинок краще будувати, також залежить виключно від вашого бажання і матеріального достатку. Вибираючи дерев’яний будинок. Ви отримуєте житло, яке не впливає негативно на ваше здоров’я.

Дерев’яні будинки сьогодні в моді через свою екологічність, простоту і колорит. Особливий дизайн будинку може повернути вас у минуле, коли дерев’яні будинки були найпопулярнішими.

Щоб побудувати дерев’яний будинок, що не впливає на навколишнє середовище негативно, вам потрібно подбати про закупівлю необхідних матеріалів. Бажано знати про те, що вони мають знак якості і пройшли необхідні перевірки.

Не виключено, що ви вирішите побудувати будинок з цегли або каменю. Такий варіант дає набагато більший простір для фантазії. Будинок може бути не тільки одноповерховий, але й мати цоколь і другий поверх. А так як будинок ви будуєте самостійно, то в ваших руках і його дизайн: балкони і лоджії, вежі і ламана двосхилий дах будинку буквально всі свої задумки ви можете втілити в життя.

Про те як побудувати будинок написано чимало. Важливо пам’ятати про те, що необхідно дотримуватися всіх технологій, адже від цього залежатиме ваша безпека і безпека вашої родини.

Так чи інакше, вирішите ви купити будинок або побудувати його самостійно, в майбутньому вас чекає затишне житло, яке ви маєте право оформити на свій розсуд, створити своє, унікальне оздоблення кімнат та ділянки.

Кнопка «Наверх»