Поради

Рецензія про книгу «Чарлі і шоколадна фабрика»

Більше читання ? більше розуму! Саме це ми кажемо дітям, мотивуючи їх читати книжки. Але “Чарлі і шоколадна фабрика” Роальда Даля ? це не проста дитяча книга, здатна чомусь навчити. Це ? захоплююча історія про те, як чесність та порядність винагороджуються, а неслухняність та примхливість жорстоко (як для дітей) караються. Автор не шкодує досить жорстких описів персонажів з поганою поведінкою, але красиво та повчально розповідає історію головного героя та його родини.

Після цієї книги не залишається дітей чи дорослих, байдужих до шоколаду. Фабрика Віллі Вонка описана настільки яскраво, що аромат шоколаду можна почути прямо під час читання.

Цю книжку можна купити в книгарні національної книжкової платформи “Yakaboo”.

Про Роальда Даля

Роальд Даль ? одна з найяскравіших фігур літератури XX сторіччя у Великобританії. Він відомий своєю майстерністю поєднувати повсякденні речі з абсурдними сюжетами. Таке поєднання робить всі його книги яскравими, повними життя та несподіваних подій. Роальд писав переважно дитячу літературу, але у кожній його історії є сюжети та мотиви, які будуть цікаві навіть дорослим.

Твори Роальда Даля неможливо переплутати з іншими ? це завжди фантасмагоричні історії, що захоплюють подих.

Цікавий факт ? саме Роальд Даль став одним з авторів, що у свій час визначили авторський стиль Джоан Роулінг. Мабуть, саме тому “Гаррі Потер” має таку магічну атмосферу на кожній своїй сторінці.

Про “Чарлі і шоколадну фабрику”

Ця книга стала визначним твором Даля та отримала дві екранізації ? у 1971-му та у 2005-му роках. У центрі сюжету ? хлопчик Чарлі з дуже бідної родини, котрий кожного дня ходить повз таємничої шоколадної фабрики та обожнює запах шоколаду, хоча солодке він отримує лише на свій день народження. Чарлі та ще кільком дітям з їхніми батьками надається можливість побачити, як саме працює фабрика солодощів. Екскурсію проводить її засновник ? Віллі Вонка. Він дещо ексцентричний та, здається, навіть жорстокий до дітей, але Чарлі минає всі небезпеки солодкого виробництва, як чемна та слухняна дитина.

Вся ця історія ? трішки жорсткий, але чесний приклад того, як зразкова поведінка йде на користь дітям. Можливо, деякі вирази автора не є кращим способом переконати у цьому самих дітей, але сама книга настільки яскраво описує всі події навколо головного героя, що з Чарлі неможливо не взяти за приклад.

Купити цю книжку за вигідною ціною можна в книгарні національної книжкової платформи “Yakaboo”. Можна замовити доставлення Україною або забрати видання самостійно в книгарні у Києві за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 22, 1 поверх (Головпоштамт). Щоб дізнатися актуальну ціну на книгу та про наявність примірників, звертайтеся за номером телефону 0(800)-600-505.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button