Відео

Рідкісного лісового кота зняли в Шотландії

Великого лісового кота (можливо, найбільшу особину з виявлених коли-небудь) зняли на відеокамеру у шотландській області Абердіншир.

Лісовий кіт, або дикий кіт, — це хижий ссавець з сімейства котячих, живе в Європі, північній Азії та Африці. Тварини цього виду зазвичай важать від 3 до 8 кг і досягають у довжину від 45 до 80 см.

Однак особина, «спіймана» на камеру-пастку в лісі Клашиндерок (Clashindarroch Forest) в шотландській області Абердіншир, за оцінками фахівців, сягає в довжину приблизно 120 см, що робить її, можливо, одним з найбільш великих представників даного виду (з коли-небудь відмічених людьми).

Зйомка велася в рамках проекту по охороні природи Wildcat Haven, передає The Telegraph: фахівці використовували приманки для залучення тварин до камер-пасток. За словами співробітника організації Кева Белла (Kev Bell), в лісі Клашиндерок мешкає близько 10-15 особин лісової кішки. Деякі вчені вважають, що лісових кішок, які уникли гібридизації, в Шотландії вже не залишилося, однак учасники проекту вважають, що такі особини ще існують.

Лісові кішки — невід’ємна частина дикої природи та екології Шотландії, і тому вони повинні всіляко охоронятися: це одні з найрідкісніших тварин у світі, зазначає Стів Слей (Steve Sleigh), інший співробітник Wildcat Haven.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button