Фото

Римські дороги на карті Британії (фото)

Римляни будували на совість, тому багато їх доріг служать дотепер. Всі дороги, побудовані громадянами Вічного міста Британії, є на цій схемі.


У Лондона багато всесвітньо відомих символів: Біг-Бен, двоярусні автобуси, ворони Тауера. Символ і карта лондонської підземки, дизайн яких не змінювався більше тридцяти років, теж з таких прикмет.

Взявши за основу впізнаваний дизайн, дизайнер Саша Трубецкой поширив схему на всю територію Великобританії, але кольорові лінії, якими на оригінальній схемі відзначені гілки метро, на карті-схемі Трубецького — це римські дороги, побудовані по знаменитій технології, а пунсонами позначені населені пункти, що існували на початку тисячоліття, під час римського панування над британськими островами; всі вони нанесені на карту під своїми римськими назвами.

Майже всі військові дороги, побудовані римлянами в Британії, і донині використовуються, хоча подекуди їх стародавні камені сховані під асфальтом.

Римляни колонізували британські острови в I столітті нашої ери і утримували владу над Римською Британією чотири століття. За цей час вони побудували майже 9000 кілометрів доріг.

Римские дороги на карте Британии

Кнопка «Наверх»
Закрыть