Авто

Rivian готує п’ять нових моделей електромобілів, з них три будуть бюджетними

Rivian вирішила піти шляхом, який проклала Tesla: розширити модельний ряд і за рахунок дорогих автомобілів заробити кошти на випуск дешевших. Компанія анонсувала розробку 5 нових моделей електромобілів, включно з рішеннями для масового сегмента. Незважаючи на фінансові труднощі, автовиробник продовжує робити ставку на довгострокову перспективу.

2024 рік виявився насиченим для Rivian. Компанія представила доступний R2 за ціною від $45,000, а також несподівано анонсувала моделі R3 і R3X, що викликали великий інтерес. Крім того, випущено друге покоління R1T і R1S з новими архітектурою, двигунами і батареями. Незважаючи на це, компанія продовжує стикатися з фінансовими проблемами на тлі глобального зниження попиту на електромобілі.

Документ про співпраця Rivian з Volkswagen про інвестиції на $5 млрд з боку останньої, що націлений на розробку програмного забезпечення та електромобілів, містить інформацію про п’ять нових моделей Rivian. На зображеннях представлені шифровані силуети нових машин, що нагадує підхід Tesla. Однією з нових моделей може стати оновлений електричний фургон для Amazon на базі Gen 2, який буде більш ефективним як у виробництві, так і в експлуатації.

Платформа MSP (середньорозмірна) стане основою для нових кросоверів R2, R3 і R3X, а також ще однієї нерозкритої моделі. R2 коштуватиме від $45,000, а сімейство R3 буде ще дешевшим. У крайній правій колонці зображені три моделі для масового ринку, які стануть найдоступнішими в лінійці Rivian. Ймовірно, серед них буде і електричний пікап, адже цей тип кузова популярний у США, а перший пікап компанії R1T був однією з перших моделей, що здобули популярність на ринку.

Підтримка з боку Volkswagen у розмірі $5 мільярдів, з яких $1 мільярд буде отримано негайно, а решту $4 мільярди – пізніше, допоможе Rivian подолати поточні фінансові труднощі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button