Авто

Hyundai зробив дитячий електромобіль для роботи в лікарнях (фото+відео)

Дитячий електромобіль Hyundai буде не просто іграшкою, а практично медичним препаратом - нова розробка допоможе в лікування дітей в лікарнях.

Дитяча машинка побудована за мотивами концепт-кара Hyundai 45 і покликана допомагати молодим пацієнтам лікарень.

Hyundai

У жовтні 2020 року південнокорейська компанія Hyundai представила електромобіль, побудований із застосуванням декількох інноваційних технологій. У грудні фірма розкрила подробиці про новинку, створеної спеціально для дітей.

Дизайн кузова відсилає до моделі Hyundai 45, а на спортивний характер дитячого електромобіля вказують розміщене по центру салону сидіння водія, а також ніжно-блакитний колір – фірмовий відтінок Performance Blue, доступний тільки для спортивних моделей лінійки Hyundai N. Відмінною рисою мініатюрної моделі стали помаранчеві акценти в оформленні кузова і салону.

Hyundai

У рух мініатюрний автомобіль приводиться парою електродвигунів постійного струму, які дозволяють розвивати максимальну швидкість в 7 км / год. Заявлено, що новинка, кузов для якої зроблений з дерева, зможе проїжджати додаткову відстань завдяки сміху водія і унікальній системі емоційно-адаптивного управління (EAVC).

Комплекс EAVC використовує штучний інтелект. Електроніка сканує виразу обличчя, пульс, частоту дихання водія й об’єднує цю інформацію зі швидкістю, прискоренням, шумом і вібрацією автомобіля. За допомогою алгоритмів машинного навчання отримані відомості обробляються для оптимізації обстановки в салоні й активного управління автомобільними системами, включаючи освітлення, клімат-контроль, аудіосистему і ароматизатор повітря.

Hyundai

«Система розпізнавання виразу обличчя (Facial Emotion Recognition System) визначає емоції дитини в режимі реального часу за допомогою камери перед сидінням. Дихально-масажний ремінь (Breathing Exercise Belt) прилягає до тіла, його повітряні кишені створюють легкий тиск для зняття стресу і більш рівномірного дихання, датчик моніторингу серцебиття (Heart Rate Monitoring Sensor) вимірює пульс і частоту дихання водія.

Емоційно-адаптивне освітлення (Emotion Adaptive Lighting) включає зелену, жовту або червону підсвітку, демонструючи емоційний стан дитини. Емоційно-адаптивний ароматизатор повітря (Emotion Adaptive Scent Dispenser) розпорошує ароматичний склад в такт з диханням, викликаючи посмішку на обличчях маленьких пацієнтів. Ще міні-кар надуває мильні бульбашки, заохочуючи готовність дитини до лікування », – описує Hyundai свою розробку, створену спільно в медіалабораторії Массачусетського технологічного інституту (MIT).

Дитячий електромобіль використовується іспанською лікарнею SJD Barcelona Children’s Hospital в рамках проєкту Little Big e-Motion для допомоги маленьким пацієнтам, щоб знімати стрес у дітей і підвищувати ефективність лікування.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button